باید زمینه حضور سرمایه گذاران را در آذربایجان غربی فراهم کرد

به گزارش فدایی داری، خبرنگاران/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی گفت: بدنبال شناسایی مسائل و سرعت بخشی به برطرف موانع در واحدهای صنعتی استان هستیم.

باید زمینه حضور سرمایه گذاران را در آذربایجان غربی فراهم کرد

محمد صادق معتمدیان امروز 8 اسفند در یکشنبه های فراوری و در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی استان اضافه کرد: 80 مصوبه از زمان آغاز یکشنبه های فراوری در استان تصویب و 33مصوبه اجرایی شده و مابقی در مرحله اجرا هستند.

وی با اشاره به اینکه این هفته سیزدهمین هفته یکشنبه های فراوری است، خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری یکشنبه های فراوری، حضور میدانی در واحدهای صنعتی و فراوریی و اشرافیت میدانی داشتن نسبت به مسائل واحد ها و تصمیم گیری میدانی است تا سرعت برطرف موانع بالارود.

معتمدیان اظهار کرد: با حضور میدانی در واحدهای صنعتی و فراوریی مسائل رصد و فرایند حضور روان سرمایه گذاران در استان فراهم می گردد.

استاندار آذربایجان غربی بااشاره به اینکه باید برای توسعه استان در همه بخش ها، زمینه حضور سرمایه گذاران را فراهم کنیم، یاد آور شد: اولویت کاری برای سال آینده رشد حضور سرمایه گذاران ، رشد فرایند سرمایه گذاری ، تسهیل سرمایه گذاری در استان است.

وی ادامه داد: برای حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاران در استان باید مشوق های سرمایه گذاری همانند تامین زمین، تخصیص منابع مالی و تخصیص اب و برق را فراهم کرد.

معتمدیان اضافه کرد: برای توسعه بخش مالی و بالا رفتن فروش محصولات، باید بازاریابی قوی و فعالی داشته و محصولات با قیمت مناسب و با کیفیتی ارائه دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "باید زمینه حضور سرمایه گذاران را در آذربایجان غربی فراهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید زمینه حضور سرمایه گذاران را در آذربایجان غربی فراهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید