با چند ماده در دسترس، دندان های خود را سفید کنید

به گزارش فدایی داری، زردشدن دندان عوامل مختلفی دارد که می توان به خوردن قهوه، سیگار و بالارفتن سن اشاره نمود؛ بنابراین بسیاری از افراد در پی سفیدکردن دندان های خود هستند.

با چند ماده در دسترس، دندان های خود را سفید کنید

سفید کردن دندان با مواد خانگی راهکاری بسیار عالی و کم هزینه است. همه افراد فکر می نمایند برای سفید کردن دندان هایشان باید حتما از روش های درمانی مانند بیلچینگ یا روکش دندان استفاده نمایند؛ اما این دیدگاه اشتباهی است زیرا مواد خانگی و طبیعی بسیار زیاد وجود دارند که در دسترس هستند و به یاری آن ها شما می توانید دندان هایی زیبا داشته باشید. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

سفید کردن دندان با مواد خانگی

روش های مختلفی برای سفید شدن دندان وجود دارد که در این مطلب به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

سفید کردن دندان با مواد خانگی مثل توت فرنگی

برای سفید کردن دندان با توت فرنگی، دو روش دارید:

  • در ابتدا 2 عدد توت فرنگی را له کنید و با جوش شیرین ترکیب کنید تا به یک خمیر شل تبدیل گردد. با این مواد، به مدت 3 دقیق مسواک بزنید. در سال دو بار از این روش بهره ببرید.
  • روش دوم آن است که 2 عدد توت فرنگی را له کنید و با نوشابه گازدار مشکب مخلوط کنید. حالا با این ترکیب هیجان انگیز مسواک بزنید.

سفید کردن دندان با مواد خانگی مثل برگ ریحان

در این روش، چند برگ ریحان را بسیار ریز کنید و کمی جوش شیرین و نمک به آن اضافه کنید؛ به شکلی که در پایان، یک خمیر سبز رنگ ایجاد گردد. به مدت 5 دقیقه، اقدام به مسواک زدن با این خمیر کنید.

به علت طبیعی بودن مواد مورد استفاده در این روش، می توانید هفته ای دو مرتبه اقدام به این کار کنید. با توجه به اینکه این مواد کاملا طبیعی هستند و آسیبی به مینای دندان های شما نمی زنند، می توانید از این روش دوبار در هفته بهره ببرید.

سفید کردن دندان با مواد خانگی مثل پوست موز

همراه ما باشید تا برترین و آسان ترین راه برای سفید کردن دندان هایتان را به شما آموزش دهیم. در این روش کافی است پوست یک موز را به مدت 5 دقیقه بر روی دندان هایتان بکشید و فوری اثر آن را ببینید. برای افزایش قدرت این روش، می توانید پس از آن از خمیر جوش شیرین و آب لیمو بهره ببرید.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید چگونه با شیر و عسل پوستی شفاف داشته باشیم؟ را بخوانید.منبع: پیام دلتا

به "با چند ماده در دسترس، دندان های خود را سفید کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با چند ماده در دسترس، دندان های خود را سفید کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید