تساوی بدون گل پرسپولیس و فولاد در هفته دوم لیگ برتر

به گزارش فدایی داری، تهران (پانا) - تیم های پرسپولیس و فولاد از هفته دوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این ملاقات با تساوی بدون گل تمام شد.

تساوی بدون گل پرسپولیس و فولاد در هفته دوم لیگ برتر

در چارچوب هفته دوم لیگ برتر بیست و دوم، پرسپولیس و فولاد از ساعت 20:30 در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که بازی بدون گل تمام شد.

پرسپولیس صفر - فولاد صفر

گل ها: -

کارت زرد: علی نعمتی و مهدی ترابی از پرسپولیس و محمد آبشک، عارف آقاسی، حسین کعبی (مربی) از فولاد

کارت قرمز: علیرضا کوشکی از فولاد در دقیقه 7+90

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، کمال کامیابی نیا (امید عالیشاه 46)، میلاد سرلک، مهدی ترابی (شرزود تمیروف 90)، سعید صادقی، سروش رفیعی و مهدی عبدی.

ترکیب فولاد: کریستوفر کنت، مهدی شیری، مجید علیاری (علی قربانی 90)، حمید بوحمدان، ساسان انصاری، موسی کولیبالی، محمد آبشک (احمد عبدالله زاده 90)، احسان پهلوان، وریا غفوری (آیاندا پاتوسی 62)، عارف آقاسی و سعید آقایی.

موقعیت های مهم

با پاس خوب سروش رفیعی در دقیقه 9، مهدی ترابی با کریستوفر کنت تک به تک شد اما ضربه زمین او به دیرک دروازه خورد و در بازگشت، مدافعان فولاد توپ را دور کردند.

علیرضا بیرانوند و مدافعان پرسپولیس در حین پاسکاری مقابل دروازه دچار اشتباه شدند که ساسان انصاری قصد استفاده از این اشتباه را داشت اما این خطر با اندکی خوش شانسی برطرف شد.

در دقیقه 35 شوت مهدی ترابی از روی ضربه ایستگاهی با فاصله اندک از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت. یک دقیقه بعد وریا غفوری از مقابل دروازه پرسپولیس شوت زد که با برخورد به میلاد سرلک به کرنر رفت.

در دقیقه 38 پرسپولیسی ها توپ را به روی دروازه ارسال کردند که چندین بار دروازه فولاد به صورت نصفه و نیمه تهدید شد اما باز نشد.

در دقیقه 40، پاس در عمق شیری برای مجید علیاری منجر به خلق یک موقعیت مناسب شد که علیرضا بیرانوند با خروج به موقع از دروازه فضا را برای مهاجم حریف بست و توپ او را دور کرد.

نیمه دوم بیشتر به تقابل دو تیم در میانه میدان گذشت. در دقیقه 69، موقعیت خوبی برای سعید صادقی خلق شد که با اشتباهی عجیب این بازیکن همراه بود جرا که او به گمان قرار گرفتن در آفساید، توپ را در آغوش گرفت!

در دقیقه 75 یک موقعیت نصفه و نیمه برای کولیبالی خلق شد که ضربه سر این مدافع از بالای دروازه پرسپولیس بیرون رفت.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تساوی بدون گل پرسپولیس و فولاد در هفته دوم لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی بدون گل پرسپولیس و فولاد در هفته دوم لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید