تصاویر ، چهره حسرت بار امباپه در بازگشت به پاریس ، واکنش های تلخ در میان تشویق جمعیت

به گزارش فدایی داری، ستاره تیم ملی فرانسه در بازگشت به پاریس پس از انتها جام جهانی 2022، چهره ای گرفته و عنق داشت.

تصاویر ، چهره حسرت بار امباپه در بازگشت به پاریس ، واکنش های تلخ در میان تشویق جمعیت

به گزارش فدایی داری، تیم ملی فرانسه با شکست در ضربات پنالتی ملاقات فینال جام جهانی 2022 مقابل آرژانتین از تکرار قهرمانی دوره گذشته خود بازماند. با وجود شکست خروس ها، کیلیان امباپه ستاره درخشان ملاقات فینال بود. او هر سه گل تیمش را در ملاقاتی به ثمر رساند که در وقت های قانونی و اضافه با تساوی سه بر سه به سرانجام رسیده بود. ستاره جوان PSG برای قهرمان کردن تیمش همه کار کرد ولی حیف که دیگر بازیکنان فرانسه حتی نصف او هم تاثیر گذار نبودند و در نهایت نیز در ضربات پنالتی بازی را واگذار کردند.

امباپه با سه گلی که در فینال زد، شمار گل های خود را به عدد هشت رساند تا کفش طلا را به دست بیاورد. این جایزه و هر جایزه فردی دیگری اما نمی تواند تلخی از دست رفتن جام در قطر را از یاد ستاره فرانسه بیرون کند. او بعد از سرانجام بازی با آرژانتین و در حالی که بازیکنان حریف مثل چهار سال پیش آنها، دیوانه وار مشغول جشن گرفتن بودند، روی نیمکت نشسته و چهره ای گرفته و مغموم به خود گرفت.

در بازگشت به فرانسه و طی استقبال باشکوه ده هزار پاریسی از شاگردان دشان، کیلیان امباپه برخلاف بیشتر اعضای تیم که خنده بر لبانشان نقش بسته و محو نمی شد، چهره ای عنق داشت و با غمی آشکار در چشمانش، بی حوصله و از سر ناچاری برای هزاران دوست دار فوتبالی دست تکان می داد که در جریان استقبال تاریخی خود، او را با شعارهای بی سرانجام تشویق می کردند تا ناکامی در قطر را از دلش دربیاورند.

غصه ای که از آن صحبت می کنیم اما مستحکم تر و سنگین تر از حد تصور بود. امباپه از همان لحظه ورود به هواپیما تا خروج از آن نه خندید و نه با کسی شوخی کرد. چهره ثابت صورت ستاره فرانسوی ها بی هیچ تغییری در تمامی عکس ها خودنمایی می نماید. امباپه حتی در بالکن لوکس دو کریون، جایی که همه اعضای تیم پا به پای طرفداران، دست می زدند و شاد بودند، بدون خنده و مجسمه وار به جمعیت خیره شده بود.

امباپه که خیلی دوست داشت با فتح دومین جام جهانی متوالی دوران فوتبالی خود در سن 23 سالگی، در مسیر جاودانگی قرار بگیرد اما لئو مسی و یارانش در ملاقات فینال بهتر و متمرکزتر عمل کردند و پیروزی را مال خود کردند. ستاره خط حمله خروس ها به واسطه درخشش در طول جام - به ویژه فینال - از محبوبیت بالایی در نزد طرفداران برخوردار است و توانایی فنی او را تقریبا همه قبول دارند. به همین علت مواخذه یا انتقادی از او شاهد نبودیم و همه چیز تشویق و تمجید بود؛ کارهایی که حتی یک خم کوچک برای خندیدن امباپه در گوشه لب او نیز ایجاد نکرد. البته هرکس دیگری هم جای امباپه بود برای بازگشت به شرایط عادی احتیاج به چند روز زمان داشت؛ فکرش را بکنید، هت تریک در فینال و در نهایت شکست... واقعا تلخ و تحملش سخت است!

  • مسی عاشقانه ترین پیغام تبریک را دریافت کرد | واکنش احساسی همسر لئو به قهرمانی فوق ستاره در جام جهانی

منبع: ورزش سه

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر ، چهره حسرت بار امباپه در بازگشت به پاریس ، واکنش های تلخ در میان تشویق جمعیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، چهره حسرت بار امباپه در بازگشت به پاریس ، واکنش های تلخ در میان تشویق جمعیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید