حماقت بزرگ در فوتبال؛ سفرهای اشتباهی برای دیدن بازی تیم محبوب ، تیم شما اینجا نیست!

به گزارش فدایی داری، در طول تاریخ برگزاری مسابقات فوتبال، طرفداران زیادی در سراسر جهان بوده اند که به دلیل بی دقتی خود به شهرهای اشتباهی برای تماشای مسابقات رفته اند و بازی های مهم تیم محبوب خود را از دست داده اند.

حماقت بزرگ در فوتبال؛ سفرهای اشتباهی برای دیدن بازی تیم محبوب ، تیم شما اینجا نیست!

به گزارش فدایی داری به نقل از گاردین، تا به حال شنیده اید که تیمی برای بازی در مسابقه ای به اشتباه به شهر یا کشوری دیگر سفر کرده باشد، مثلاً به جای اسلواکی، به اسلوونی رفته باشد؟ برای مثال در سال 2019، نیل رابرتسون، قهرمان سابق اسنوکر جهان، که برای بازی در یک مسابقه به یک شهر اشتباهی رفته بود، در نهایت آن بازی را از دست داد.

با اینکه تا به امروز هیچ تیم فوتبالی را پیدا نکرده ایم که اشتباه مشابهی را مرتکب شده باشد، چه در سفرهای داخلی و چه خارجی، اما هواداران فوتبال زیادی در سراسر جهان بوده اند که به دلیل بی دقتی خود به شهرهای اشتباهی برای تماشای مسابقات رفته اند.

یکی از این موارد برمی شود به گروهی از هواداران بلژیک که برای تماشای بازی تیمشان با ولز در مرحله مقدماتی یورو 2016 سفر کرده بودند. اما سفر آنها در دهکده ای به همین نام در نزدیکی روترهام، حدود 200 مایلی دورتر از ورزشگاه شهر کاردیف به سرانجام رسید. البته آنها زمان لازم برای رفتن به شهر اصلی مسابقات را داشتند و به آنجا رفتند، اگرچه شاید آرزو می کردند که هیچوقت به آنجا نمی رفتند، چون بلژیک در آن مسابقه یک بر صفر شکست خورد.

مورد دیگر در سال 1985 رخ داد، زمانی که هواداران هندوراسی برای یک مسابقه مهم مقدماتی جام جهانی بین کانادا و هندوراس با هواپیما به شهر اشتباهی رفتند. این مسابقه که معین می کرد چه کسی به جام جهانی 1986 مکزیک راه می یابد، قرار بود در سنت جان، مرکز استان نیوفاندلند برگزار شود.

متأسفانه، برخی از هواداران هندوراسی بلیت شهر اشتباهی را رزرو کرده بودند و به سنت جان، نیوبرانزویک - نام مشابه اما با املای متفاوت، و چند صد کیلومتر دورتر از جایی که قرار بود بازی انجام شود، رفته بودند. پس از تلاش های بی ثمر برای یافتن ورزشگاه، هواداران بخت برگشته توانستند در یک کافه مسابقه را از تلویزیون تماشا کنند. کانادا در آن مسابقه برای اولین بار قهرمان شد و به جام جهانی رسید.

در سال 2019، چند نفر از هواداران لیورپول به جای Genk در بلژیک به Ghent سفر کردند و در نتیجه پیروزی 4-1 تیم خود را از دست دادند. در اوایل همان سال، تعدادی از هواداران بنفیکا با جدیت به فرانکفورت اشتباهی برای یک چهارم نهایی لیگ اروپا سفر کردند، حتی در بدو ورود به مقصد نادرست با خوشحالی عکس های یادگاری هم گرفتند.

در سال 2013، بوسنی و هرزگوین در آستانه تاریخ سازی بود. اگر آنها در بازی مقدماتی آخر خارج از خانه خود مقابل لیتوانی پیروز می شدند، برای اولین بار به جام جهانی می رسیدند. چندی از هواداران آنها به نام هریس ترسنجو و دوستانش به این نتیجه رسیدند که این فرصتی است که نمی توانند از دست بدهند. افسوس که آنها اشتباه بزرگی کردند و به جای لیتوانی، به لتونی رسیدند. یک اشتباه عجیب در بهترین زمان، حتی بیشتر از آن به این دلیل که بوسنی چند ماه قبل در یک مسابقه مقدماتی به لتونی رفته بود. هریس گفت: یک پسر جوان به ما گفت که در کشور اشتباهی هستیم و این مسابقه در لتونی برگزار نمی شود، بلکه در لیتوانی برگزار می شود. ما برای اطمینان کمی در مرکز پرسه زدیم. من مطمئناً این حماقت را تا آخر عمر به یاد خواهم داشت. اما این داستان سرانجام خوشی داشت؛ گروه یک کافه پیدا کرد که بازی را از تلویزیون نشان می داد و بوسنی و هرزگوین با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

در نهایت، در طول یورو 2021، شش هوادار فرانسوی به امید تماشای بازی تیم خود به جای بوداپست (مجارستان، حدود 515 مایل دورتر) به بخارست (رومانی) سفر کردند. آنها یک تساوی یک یک را از دست دادند.

  • مسی محو تماشای 3 ستاره شد | فقط می خواهم ضرباتشان را ببینم!
  • ببینید | دهان باز امباپه پس از ضربه ایستگاهی فوق العاده نیمار
  • عصبانیت شدید مدیر النصر از رونالدو | از اینجا برو بیرون!
منبع: همشهری آنلاین

به "حماقت بزرگ در فوتبال؛ سفرهای اشتباهی برای دیدن بازی تیم محبوب ، تیم شما اینجا نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حماقت بزرگ در فوتبال؛ سفرهای اشتباهی برای دیدن بازی تیم محبوب ، تیم شما اینجا نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید