تعطیلی آرایشگاه های زنانه، مراکز تعویض پلاک و کافی شاپ در خراسان شمالی

به گزارش فدایی داری، خبرنگاران/خراسان شمالی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی آخرین اقدامات استان برای مقابله با ویروس کرونا را تشریح کرد.

تعطیلی آرایشگاه های زنانه، مراکز تعویض پلاک و کافی شاپ در خراسان شمالی

به گزارش فدایی داری، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، جواد نظری اظهارکرد: با هدف جلوگیری از تجمع مردم، مراکز تعویض پلاک تا انتها هفته تعطیل است و همچنین تا اطلاع ثانوی تمامی کافی شاپ ها و گیم نت ها تعطیل خواهند بود.

وی در ادامه از تعطیلی سه روزه آرایشگاه های زنانه در سطح استان خبر داد و گفت: در مبادی ورودی استان سلامت مسافران رصد می شود در صورت مشاهده افراد بیمار و یا دارای علائم، دانشگاه علوم پزشکی استان طبق پروتکل بهداشتی با آنان رفتار خواهد کرد.

نظری ادامه داد: با همکاری آموزش و پرورش و صدا و سیما از طریق شبکه استانی محتوای های آموزشی مقابله با ویروس کرونا در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی شرح داد: با همکاری شرکت مخابرات و آموزش و پرورش استان برای در اختیار قرار دادن محتوای آموزشی توسط معلمان به دانش آموزان بسته های اینترنتی رایگان در اختیار معلمان قرار خواهد گرفت.

نظری ادامه داد: مردم باید تا حد امکان از منزل خود بیرون نروند و بهداشت فردی را رعایت کنند و از ترددهای غیرضروری پرهیز داشته و تجمعات خانوادگی بیش از 10 نفر را نداشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تعطیلی آرایشگاه های زنانه، مراکز تعویض پلاک و کافی شاپ در خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی آرایشگاه های زنانه، مراکز تعویض پلاک و کافی شاپ در خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید