جدیدترین تصاویر از حضور علی دایی و محمدرضا گلزار کنار یکدیگر

به گزارش فدایی داری، در دقایقی که لیگ برتر ایران با هیجان زیاد در شهر های مختلف دنبال می شد، همایشی در سالن ایران مال برگزار شد که در آن محمدرضا گلزار در شغل تازه خود در عرصه تبلیغاتی حوزه موبایل، میزبان دو چهره درخشان فوتبال و فوتسال ایران بود: علی دایی و وحید شمسایی. به جز این دو یوسف تیموری به عنوان بازیگر هم در این جمع دیده می شد.

جدیدترین تصاویر از حضور علی دایی و محمدرضا گلزار کنار یکدیگر

در این نشست که با حضور تعداد قابل توجهی از حاضران برگزار می شد، قرار بود که محمدرضا گلزار به همراه میهمانانش فرش قرمز را باهم طی کنند و به روی استیج بروند، اما در لحظات آخر گلزار تصمیم گرفت که به تنهایی برود و به شکلی ویژه از علی دایی برای حضور روی سن دعوت کند.

به این ترتیب گلزار با توصیف ویژگی های علی دایی به عنوان چهره پیروز در کنکور دانشگاهی و فارغ التحصیل از دانشگاه شریف و البته آقای گلی فوتبال جهان برای نزدیک به دو دهه، از حاضران خواست تا میهمانش را حدس بزنند و سپس علی دایی برای حضور رو استیج معرفی شد تا سورپرایزی جالب برای تماشاگران باشد.

دایی که سه چهار سالی است از فوتبال کنار رفته و پس از کناره گیری اجباری، حالا هم تمایل چندانی به بازگشت نشان نداده، با چهره خندان با شمسایی و گلزار دیدار کرد و این بار نه در یک محفل فوتبالی بلکه در جایگاه تبلیغاتی حضور یافت.

نکته جالب درباره میهمانان گلزار در این مراسم این بود که هر دو برای چند سال آقای گلی ملی فوتبال جهان بودند که رکورد خود را در نهایت به یک برزیلی در فوتسال و یک فوق ستاره پرتغالی در فوتبال واگذار کردند.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "جدیدترین تصاویر از حضور علی دایی و محمدرضا گلزار کنار یکدیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین تصاویر از حضور علی دایی و محمدرضا گلزار کنار یکدیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید