حضور تماشاگران در دیدار ایران و کره منتفی می شود؟

به گزارش فدایی داری، در شرایطی که فدراسیون فوتبال تلاش می کند اولین حضور تماشاگران در ایران پس از همه گیری ویروس کرونا دیدار 20 مهر ماه ایران و کره جنوبی باشد، اما این مسئله همچنان با ابهام همراه است.

حضور تماشاگران در دیدار ایران و کره منتفی می شود؟

فدراسیون فوتبال برای حضور 500 تماشاگر در دیدار ایران و کره جنوبی به ستاد ملی مقابله با کرونا درخواست داده بود که پس از آن علیرضا رئیسی، سخنگوی این ستاد گفت برای ورود 10 هزار تماشاگر مجوز خواهد داد. با این حال به نظر می رسد این مجوز هنوز نهایی نشده و احتمال به سر انجام نرسیدن این اتفاق هم بسیار بالاست.

این در شرایطی است که تزریق 2 دُز واکسن و همچنین همراه داشتن تست منفی PCR، شرط حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی اعلام شده، اما به نظر می رسد مکاهمم این کار و تطابق اطلاعات واکسن با بلیت الکترونیک و تست منفی PCR انجام این فرایند را سخت کند و هنوز آمادگی انجام این کار در یک بازی رسمی ملی وجود ندارد. پیش از شیوع کرونا هم مسائل بلیت فروشی زیادی در مسابقات مختلف رخ داده بود.

با توجه به این شرایط به نظر می رسد تابلوی ورود ممنوع کرونا همچنان در ورزشگاه پابرجا باشد و ممکن است اولین ورود تماشاگران به ورزشگاه ها پس از شرایط کرونا به زمان دیگری و احتمالا در یکی از بازی های داخلی لیگ برتر به سرانجام برسد.

از آخرین دیدار ملی فوتبال که با حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار گشت، دو سال می گذرد. دیداری که تیم کشورمان پنجشنبه 18 مهرماه 1398 مقابل کامبوج انجام داد که تیم ملی پیروز شد با نتیجه پر گل 14 بر صفر پیروز شود. به نظر می رسد طلسم کرونا دو روز پس از دومین سالگرد این بازی هم نشکند.

منبع: فرارو

به "حضور تماشاگران در دیدار ایران و کره منتفی می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور تماشاگران در دیدار ایران و کره منتفی می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید