خاص ترین تولد مهدی طارمی

به گزارش فدایی داری، به گزارش فوتبال ایتالیا، مهدی طارمی، مهاجم ایرانی، فردا (سه شنبه) 31ساله می گردد و در شب تولدش به سوژه رسانه های ایتالیایی تبدیل شده است. هر دو تیم شهر میلان خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن ایرانی شده اند.

خاص ترین تولد مهدی طارمی

پورتو اعلام نموده است تیمی که خواهان طارمی است باید 25 میلیون یورو غیر از بند های پاداش ارائه دهد. طبق ادعای جان لوکا دی مارتزیو، پورتو پیشنهاد هایی با قیمت 30 میلیون یورو برای طارمی را می پذیرد و به او اجازه رفتن خواهد داد.

طارمی فصل گذشته 31 گل و 14 پاس گل در تمامی رقابت ها برای پورتو به ثبت رساند که شامل 22 گل در لیگ و پنج گل در هفت بازی در لیگ قهرمانان اروپا بود. پورتو در نهایت با شکست برابر اینتر فینالیست فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا حذف شد.

میلان نیز به شدت در پی طارمی قرار داده است. بازنشستگی زلاتان و بالارفتن سن اولیویه ژیرو باعث شده است تا سران روسونری نیز خواهان جذب یک مهاجم شوند. در اینتر نیز روملو لوکاکو اعلام نموده است می خواهد از این تیم جدا گردد و سیمونه اینزاگی در پی جانشینی برای اوست.

طارمی پیش از هر تصمیم رسمی، گزینه های خود را در کنار خورخه مندس، مدیربرنامه معروف پرتغالی، که سابقه همکاری با کریستیانو رونالدو را نیز دارد، ارزیابی خواهد نمود. دو پیشنهاد جدی از سوی میلان و اینتر برای مهاجم تیم ملی وجود دارد که گفته می گردد پیشنهاد اینتر کمی بالاتر از میلان بوده است و طارمی باید تصمیم نهایی را درباره این دو پیشنهاد بگیرد.

منبع: فرارو

به "خاص ترین تولد مهدی طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاص ترین تولد مهدی طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید