دادرس: پرونده بازیکن گل گهر مهم است و اسیر هیجانات نمی شویم

به گزارش فدایی داری، مهدی دادرس، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال می گوید که در پرونده بازیکن گابنی گل گهر، اعضای این کمیته اسیر هیجانات نخواهند شد.

دادرس: پرونده بازیکن گل گهر مهم است و اسیر هیجانات نمی شویم

به گزارش خبرنگار ورزشی فدایی داری، مهدی دادرس، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری جلسه بازیکن گابنی گل گهر سیرجان با حضور نماینده این باشگاه و سه باشگاه شاکی در پرونده گفت: ما فقط صحبت ها را در جلسه گوش کردیم و هیچ اتفاق خاصی رخ نداد. اکنون هم نمی توانم ریز جزئیات جلسه را بگویم.

وی درباره اینکه آیا رأی کمیته انضباطی تأیید خواهد شد یا نه، گفت: اجازه ندارم صحبت کنم. هنوز هم رأی گیری و صحبت نشده است. ما فقط صحبت ها را گوش کردیم.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در واکنش به این مسئله که شاید بهتر باشد او بگوید در جلسه چه گذشته و چه اتفاقی رخ داده است، گفت: خبر جعلی بدهیم؟ هیچ اتفاقی نیفتاده و ما فقط دفاعیات را گوش کردیم. ما 2 ساعت و 45 دقیقه صحبت ها را گوش کردیم. آقای صالحی سخنگو و رئیس کمیته استیناف است و در این مورد صحبت می کند.

دادرس در خصوص اینکه رأی پرونده چه زمانی اعلام خواهد شد، گفت: زمانی مشخص نیست. پرونده حساس است و باید دقیق جزئیات آن را بررسی کنیم.

این عضو کمیته استیناف درباره افراد حاضر در جلسه و اینکه آیا از کمیته بین الملل هم کسی در جلسه حضور داشته یا نه، گفت: هیچ کس از بین الملل نبود و فقط نماینده چهار باشگاه بودند.

وی درباره اینکه فرشید سمیعی، معاون حقوقی باشگاه استقلال گفته است انتظار دارد رأی کمیته انضباطی تأیید شود و همراه با فغان پور، معاون حقوقی باشگاه پیکان تأکید داشتند گل گهر سند جدیدی ارائه نکرده است، گفت: آقای سمیعی خودشان باید پاسخ بدهند و ما فقط گوش کردیم. اکنون هم اجازه نداریم چیزی بگوییم. قرار نیست در این پرونده مهم اسیر هیجانات شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دادرس: پرونده بازیکن گل گهر مهم است و اسیر هیجانات نمی شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادرس: پرونده بازیکن گل گهر مهم است و اسیر هیجانات نمی شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید