دومین محموله سوخت به صنعاء رسید

به گزارش فدایی داری، مقامات دولت نجات ملی یمن، مستقر در صنعاء، از ورود دومین محموله سوخت به بندر الحدیده در غرب این کشور خبر دادند.

دومین محموله سوخت به صنعاء رسید

به گزارش سرویس بین الملل فدایی داری، منابع خبری روز گذشته (دوشنبه) و سه روز پس از شروع آتش بس در یمن، از ورود محموله های نفتی به این کشور خبر می دهند.

طبق گزارش پایگاه خبری عربی21 مقامات جنبش انصارالله یمن اعلام نموده اند که دومین کشتی حامل سوخت را در بندر الحدیده در غرب یمن تحویل گرفته اند؛ این دومین محموله سوخت صنعاء از ابتدای اعلام توقف عملیات های نظامی در این کشور بود.

یحیى شرف الدین نائب رئیس سازمان بنادر دریای سرخ [وابسته به جنبش انصارالله] دیروز در پیامی توئیتری خاطرنشان کرد: کشتی قیصر ساعت پنج صبح امروز به بندر الحدیده رسید؛ این کشتی حامل 32.300 تن بنزین است.

پیش از این منابع یمنی اعلام نموده بودند که دولت مستعفی یمن [متحد ائتلاف سعودی] بعدازظهر روز یکشنبه، محموله جدیدی حاوی 60هزار تن دیزل برای ایستگاه های فراوری برق، از سوی عربستان دریافت نموده است.

سه روز پیش هانس گروندبرگ فرستاده ویژه سازمان ملل در یمن، از شروع آتش بس اعلام شده از سوی این سازمان اطلاع داد؛ این توقف عملیات های نظامی قرار است به مدت دو ماه تداوم یابد.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "دومین محموله سوخت به صنعاء رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین محموله سوخت به صنعاء رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید