راه های فراوری محتوای یونیک

به گزارش فدایی داری، تهران (پانا) - منظور از فراوری محتوای یونیک، فراوری محتوایی است که تا کنون توسط موتورهای جستجو ثبت نشده باشد.

راه های فراوری محتوای یونیک

سئو یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین مورد ها برای بالا رفتن بازدید از سایت ها می باشد. در ارتباط با آموزش Seo یکی دیگر از مورد های مهم و اساسی فراوری محتوای یونیک می باشد. در واقع باید اینم طور گفت که هر چه یک متن از نظر محتوا و نوع مطلب خاص تر و جالب تر باشد قطعا بازدید بیشتر و به همان تناسب هوادار های بیشتری نیز خواهد داشت. حال ممکن است که این سوال برای شما ایجاد گردد که اصلا فراوری محتوای یونیک چیست ؟ چه مشخصاتی می تواند داشته باشد؟

فراوری محتوای یونیک چیست؟

فراوری محتوای یونیک از نوع محتوا های بازنویسی شده به چه صورت است؟

فراوری محتوای یونیک ار نوع محتواهای نو و تازه به چه صورت است؟

نکات مهم در خصوص فراوری محتوای یونیک چیست؟

فراوری محتوای یونیک

وقتی که در ارتباط با محتوای یونیک و سئو صحبت می کنیم به این منظور است که محتوالی یونیک شامل دو بخش می باشد. یک بخش متن هایی که به صورت کپی شده از یک سایت بر می داریم و آن را کپی می کنیم. دیگر این که متن هایی که تازه اند و خلق شده از ذهن خود انسان می باشد. بخش اول یعنی متن هایی که از سایت های مختلف آن ها را کپی می کنیم و به متن خود اضافه می کنیم اصلا هیچ ارزشی از نظر سئو و قانون های آن ندارد. در واقع یک متن تازه و یا به عبارتی دیگر فراوری محتوای سئو یاری می نماید که یک سایت از ارزش بالایی برخوردار باشد. علاوه بر ارزش می توان به رتبه بندی شدن آنها نیز توجه کرد که عاملی بسیار مهم است. متن یونیک را می توان اینطور تعریف کرد که به هر نوع متن تازه نوشته شده به صورتی که حتی یک جمله آن کپی شده از سایت ها و یا منبع های دیگر نباشد فراوری محتوای یونیک گفته می گردد. محتوای یونیک را می توان به دو دسته تقسیم کرد. محتواهایی که بازنویسی شده اند و محتواهایی که از صفر و نو و یا تازه نوشته شده اند.

فراوری محتوای یونیک از نوع محتوا های بازنویسی شده

در این مورد باید گفت در تمامی این نوع از متن ها متن داخل سایت های دیگر خوانده شده و مفهوم کلی ای که نویسنده از آن دریافت می نماید را به یک لحن و موضوع دیگر تبدیل نموده است.

فراوری محتوای یونیک از نوع محتواهای نو و تازه

این نوع از محتواها نیز همان طور که از اسم آن ها مشخص است به آن دسته از متن ها و محتوا هایی گفته می گردد که نویسنده با داشتن اطلاعات کمی هم در ارتباط با ان موضوع یک متن جدید و بدون کپی و کاملا بداهه فراوری کند. سایت ایلین وب یکی بهترین سایت ها در ارتباط با فراوری محتوا یونیک می باشد. که می توان در ارتباط با فراوری محتوای یونیک یاری گرفت و اطلاعات سودمندی را در ارتباط با آنها کسب کرد.

نکات مهم در خصوص فراوری محتوای یونیک

حال نکته بعدی که خیلی حائز اهمیت می باشد و الان به ان اشاره می کنیم این است که برای این که هر کاری را آغاز کنیم به اولین موردی که توجه می کنیم یا بهتر بگویم اولین چیزی که به ذهن شما می رسد این است که چطور باید این کار را انجام داد. در ارتباط با سئو و فراوری محتوا یونیک نیز این مورد وجود دارد و مستثنا نیست. در ارتباط با چگونگی نوشتن یک متن سئو و یا فراوری محتوای یونیک در واقع باید یک سری پیش احتیاج داشت. موارد زیر نمونه ای از پیش احتیاج ها می باشد که به نوشتن یک متن عالی و یک فراوری محتوای یونیک یاری می نماید :

1.مطالعه کردن : خوب همانطور که میبینید کاملا واضح است که مطالعه کردن از مورد های است که واقعا برای نوشتن احتیاج است . چرا که وقتی نویسنده اقدام برای نوشتن می نماید باید یک تصویر ذهنی از آن موضوع در ذهنش شکل گرفته باشد و سپس به نوشتن ان متن بپردازد . این طوری می تواند متن را که فراوری نموده است را یک نوع فراوری محتوای یونیک بداند. در غیر این صورت در صورت کپی کردن متن ها و یا یاری دریافت از سایت های مختلف در ارتباط با موضوع مورد نظر این متن دیگر فراوری محتوای یونیک نام ندارد.

2.داشتن خلاقیت و داشتن دانش کافی برای نوشتن متن نو و تازه یا به عبارتی یونیک :در این مورد باید بگوییم که همان طور که احتیاج به اطلاعات داریم تا بتوانیم یک تصویر ذهنی از این موضوع را بسازیم و سپس برای نوشتن آنها اقدام کنیم بعد از همهمه این مرحله ها باید توجه داشت که خلاقیت نکته مهمی است. ذوق و استعداد و داشتن خلاقیت در کار ها می تواند به بهتر شدن نتیجه بسیار یاری کند و نتیجه مطلوب را برای شما به ارمغان بیاورد. برای همین هم است که می گویند اگر به یک کار علاقه دارید و خلاقیت و استعداد آن را در خودتان می بینید به سراغ آن بروند.

پسر دانشجویی که درد زایمان طبیعی را تجربه کرد! + تصاویر

منبع: خبرگزاری پانا

به "راه های فراوری محتوای یونیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه های فراوری محتوای یونیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید