رونالدو آرزوی کودک سرطانی را برآورد می نماید

به گزارش فدایی داری، مدیریت باشگاه النصر در اقدامی قابل تحسین، به آرزوی محمد، کودکی که با بیماری سرطان مبارزه می نماید، جامه عمل پوشاند و او قرار است به زودی با کریستیانو رونالدو ملاقات کند.

رونالدو آرزوی کودک سرطانی را برآورد می نماید

ابتدا عبدالعزیز بن حمد خبرنگار عربستانی با انتشار توییتی نوشت: از مدت ها قبل محمد را می شناسم. بعد از ملاقاتی که با او داشتم، متوجه شدم که برای غلبه بر شوک ناشی از این بیماری که ویژگی های او را تغییر داده و لبخند را از روی لبش گرفته، به حمایت روانی مدیریت باشگاه النصر احتیاج دارد.

او ادامه داد: محمد متیم یکی از هواداران رونالدو است و او یک درخواست ساده دارد که به باشگاه بیاید و با اسطوره کریستیانو رونالدو عکس بگیرد. این درخواست برای او معنای زیادی خواهد داشت.

ساعاتی پس از این توییت، بن حمد پیغام جدیدی را منتشر کرد که در آن از موافقت باشگاه النصر برای ملاقات کریستیانو رونالدو با محمد در بیمارستان اطلاع داد. او سپس به تشکر از مدیریت این باشگاه پرداخت.

رونالدو در فیفا دی کنونی توانست 2 بار برابر لیختن اشتاین و 2 بار مقابل لوکزامبورگ گلزنی کند و پس از بازگشت به عربستان، به ملاقات کودک مبتلا به سرطان خواهد رفت.

منبع: فرارو

به "رونالدو آرزوی کودک سرطانی را برآورد می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو آرزوی کودک سرطانی را برآورد می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید