سرمربی ملوان: یزدانی و مرادمند اصلاً شرایط روحی خوبی ندارند، در حق آنها ظلم شد

به گزارش فدایی داری، سرمربی ملوان بندر انزلی گفت که دو مدافع سرباز استقلال، شرایط روحی مناسب برای شرکت در تمرینات و مسابقات را ندارند.

سرمربی ملوان: یزدانی و مرادمند اصلاً شرایط روحی خوبی ندارند، در حق آنها ظلم شد

به گزارش فدایی داری، سیاوش یزدانی و محمد حسین مرادمند از زمان پیوستن به ملوان بندر انزلی برای گذراندن خدمت سربازی، در لیست 18 نفره تیم خود برابر رایکای بابل و پارس جنوبی جم جایی نداشتند.

پس از شکست امروز(چهارشنبه) ملوان مقابل پارس جنوبی، مازیار زارع سرمربی ملوانان در مورد غیبت ادامه دار دو مدافع استقلال در دیدارهای قوی سپید انزلی گفت: تشخیص اینکه کدام بازیکن به میدان برود، با کادر فنی است. شما ابتدا با این دو بازیکن صحبت کنید تا ببینید شرایط روحی خوبی دارند یا خیر. یزدانی و مرادمند آمادگی شرکت در بازی ها و حتی اردوها را هم ندارند.

وی با بیان اینکه هجمه های زیادی بابت این دو بازیکن بر ملوان وارد شده است، گفت: من زیر بار این هجمه ها نمی روم، اما به نظرم در حق آنها ظلم شده است. تا دقیقه 90 به یزدانی و مرادمند قول داده بودند آنها را در استقلال حفظ می نمایند و هر دو آرزوهای بزرگی داشتند.

سرمربی ملوان بندر انزلی با اشاره مجدد به شرایط نامطلوب دو مدافع تیمش گفت: یزدانی و مرادمند اصلاً شرایط روحی خوبی ندارند و امکان پذیر نیست که در اردو هم باشند. باید روی روحیه آنها کار گردد و خودشان باید یاری نمایند تا در صورت داشتن آمادگی، همراه ما باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرمربی ملوان: یزدانی و مرادمند اصلاً شرایط روحی خوبی ندارند، در حق آنها ظلم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی ملوان: یزدانی و مرادمند اصلاً شرایط روحی خوبی ندارند، در حق آنها ظلم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید