سیمئونه: از بازی با پورتو به عنوان یکی از کلاسیک ترین بازی های تاریخ مان یاد خواهیم کرد

به گزارش فدایی داری، سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید از عملکرد شاگردانش مقابل پورتو در هفته پایانی لیگ قهرمانان اروپا تمجید کرد.

سیمئونه: از بازی با پورتو به عنوان یکی از کلاسیک ترین بازی های تاریخ مان یاد خواهیم کرد

به گزارش فدایی داری، دیه گو سیمئونه که تیم تحت هدایتش شب گذشته (سه شنبه) در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پیروز شد با نتیجه 3 بر یک بر میزبانش پورتو غلبه کند و در آخرین گام صعودش به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کند، پس از این بازی گفت: من 10 سال در این باشگاه هستم و تیم همواره به روش های تازه من را به وجد می آورد. ما مشکلاتی داشتیم و حقیقت این بود که از بین چهار مدافع میانی مان، سه نفرشان را در اختیار نداشتیم اما بازیکنانی را داریم که با وجود بازی نرسیدن زیاد به آنها، همچنان برای ما مهم هستند. امروز ورسالیکو به ترکیب بازگشت و می دانستیم که او می تواند کارش را به خوبی انجام دهد. کوندوگبیا هم شرایط مشابهی داشت.

وی بعلاوه در ارزیابی بازی گفت: کل تیم در بازی سهیم بود و تمام توان خود را به نمایش گذاشتند. ما دروازه بانی (یان اوبلاک) داریم که در لحظات سخت به یاری ما می آید. در نیمه دوم پورتو اگر موقعیت هایش را گل می کرد، پیروز میدان بود. این اما شبی زیبا و فوق العاده برای ما بود. بازیکنان جوان ما در این بازی فرصت بازی پیدا کردند و این چیزی بود که می خواستم. بازیکنان جوان ما جاه طلبی خود را نشان دادند که می خواهند در ترکیب اتلتیکو باشند.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید در خاتمه اظهار داشت: ما از این بازی به عنوان یکی از کلاسیک ترین بازی های تاریخ خود در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا یاد خواهیم کرد، آنهم مقابل تیمی فوق العاده و در یک بازی سخت. سبک بازی پورتو و اتلتیکو به هم شبیه است. بازی همه چیز داشت، اخراج، موقعیت و فوتبال چقدر زیباست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیمئونه: از بازی با پورتو به عنوان یکی از کلاسیک ترین بازی های تاریخ مان یاد خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: از بازی با پورتو به عنوان یکی از کلاسیک ترین بازی های تاریخ مان یاد خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید