عکس ، گل و گیاهان با اشعه ایکس به این شکل درمی آیند!

به گزارش فدایی داری، زومیت نوشت: یک مدیر هنرمند آلمانی با خلاقیت فراوانی که به خرج داده است، با اشعه ایکس از گل های متفاوتی تصویربرداری نموده است تا نتایج جدیدی خلق کند.

عکس ، گل و گیاهان با اشعه ایکس به این شکل درمی آیند!

لکس ربا یک مدیر نوآوری اهل آلمان است که اوقات فراغتش را به خلق هنرهای گوناگون می گذراند و تکنیک های مختلف را باهم ترکیب می نماید. او پس از گرفتن تعداد زیادی تصویر ماکرو از گل های زیبا، تصمیم گرفت که نگاهی عمیق تر به طبیعت زیبای خودمان بیندازد و به این نتیجه رسید که استفاده از اشعه ایکس ایده خوبی خواهد بود.

الکس در خصوص نحوه آغاز پروژه شرح می دهد: اولین مشکل پیدا کردن تجهیزاتی بود که بتوانم برای تصاویر اشعه ایکس ازشان استفاده کنم. پس از جستجو و سؤال کردن از بسیاری از مؤسسات، یک مرکز پزشکی محلی را پیدا کردم که موافقت کرد در موارد فنی به من یاری کند؛ زیرا فقط کارکنان آموزش دیده مجاز به استفاده از این نوع تجهیزات اشعه ایکس هستند.

این مدیر خلاق پس از چندین بار آزمون و خطا، به نتایج مفیدی رسید. این هنر منحصربه فرد با استفاده از ماموگرافی دیجیتال ایجاد شده است. با یاری این فناوری می توان تمام قسمت های گل ها و گیاهان زیبا را دید. پس از گرفتن تصاویر الکس از طریق پس پردازش دیجیتال، رنگ سیاه و سفید آن ها را به تصاویر واضح تبدیل کرد. در ادامه می توانید تعدادی از تصاویر ایجاد شده هنرمند آلمانی با اشعه x را ببیند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "عکس ، گل و گیاهان با اشعه ایکس به این شکل درمی آیند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، گل و گیاهان با اشعه ایکس به این شکل درمی آیند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید