معرفی بردگیم نوروزی: Splendor Duel ، کهربا دوئل

به گزارش فدایی داری، به روز ماقبل پایانی تعطیلات رسیده ایم و برای امروز دوباره می خواهیم یک بازی دونفره را برای افرادی معرفی کنیم که شاید نتوانند هم بازی های فراوانی پیدا کنند یا به صورت کلی به بازی های دونفره علاقه بیشتری دارند. بازی های دونفره بسیار خوبی در بازار وجود دارد ولی برای این مطلب به سراغ اثری رفته ایم که مدت زیادی نیست که از تنور درآمده و در واقع در سال 2022 وارد بازار جهانی شده است و البته بر اساس یکی از معروف ترین بازی های رومیزی یعنی بازی اسپلندور یا کهربا (Splendor) ساخته شده است. بله، منظورم بازی کهربا دوئل (Splendor Duel) است که به صورت مشترک از طریق خالق کهربا یعنی مارک آندره و دیگر طراح مشهور بازی های رومیزی یعنی برونو کاتالا که تبحر خاصی هم در ساخت بازی های دونفره دارد، ساخته شده است.

معرفی بردگیم نوروزی: Splendor Duel ، کهربا دوئل

بازی کهربا دوئل یک بازی مستقل و جداگانه دو نفره بر اساس بازی معروف کهربا است که برخی از مکانیک های اصلی و شناخته شده آن بازی را حفظ کرده است اما در عین حال چیزهای جدیدی را هم به آن اضافه کرد و حس تازه و کمی پیچیده تر، پویاتر، تعاملی تر، غنی تر و پرتنش تر شده تا در قالب یک بازی دونفره استراتژی پذیری بیشتری داشته باشد.

در واقع کاری که برونو کاتالا در اینجا به هنر طراحی مارک آندره اضافه کرده، بی شباهت به کار کاتالا در عجایب هفت گانه دوئل نیست. هرچند، در آن بازی به نظر استراتژی و ظرافت های بیشتری وجود دارد. با این وجود، روند بازی بسیار هیجان انگیز و نفسگیر است و می تواند برای بسیاری از بازیکنان جذابیت فراوانی داشته باشد. بسیاری از شما احتمالاً بازی اصلی را به همراه افزونه هایش یا بدون آن تجربه کرده اید و می دانید که کهربا می تواند به عنوان یک بازی خانوادگی بسیار سرگرم کننده باشد. حال، تصور کنید که به همان جذابیت کمی استراتژی بیشتر هم اضافه شده تا تجربه بهتری برای بازی دونفره را رقم بزند.

بازی فکری مدل کهربا دوئل

234,000 تومان

مشاهده و خرید

بازی فکری فکرانه مدل کهربا

269,900 تومان

مشاهده و خرید

منبع: دیجیکالا مگ

به "معرفی بردگیم نوروزی: Splendor Duel ، کهربا دوئل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی بردگیم نوروزی: Splendor Duel ، کهربا دوئل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید