پیشنهاد عجیب اینتر برای جذب جانشین لوکاکو

به گزارش فدایی داری، این مهاجم جوان پس از 21 گلی که فصل گذشته، طی دوره قرضی اش در لوشامپیونه برای رنس به ثمر رساند، به گزینه محبوبی برای تیم های اروپایی تبدیل شده است. بالوگان که حضور در تیم ملی آمریکا را به انگلیس ترجیح داد، توجه تیم های بزرگ اروپایی را به خود جلب نموده است. اینتر مایل است تا در ادامه کوچ بازیکنان آمریکایی به سری آ در این تابستان، این ستاره 22 ساله را به جوزپه مه آتزا بیاورد؛ اما نمی تواند مبلغ درخواستی 40-50 میلیون یورویی آرسنال برای ستاره خود را برآورده کند و در نتیجه مذاکرات بر سر معامله پیچیده ای که هر دو طرف را راضی کند، ادامه دارد.

پیشنهاد عجیب اینتر برای جذب جانشین لوکاکو

به نقل از کوریره دلو اسپورت، نراتزوری می خواهد بالوگان را با قراردادی قرضی به مدت یک سال به ایتالیا بکشاند و سپس با قرار دادن بندی 35 میلیون یورویی پس از یک سال این قرارداد دائمی گردد. با توجه به مبلغ درخواستی و شرایط آرسنال، این پیشنهاد عجیب به نظر می رسد و باید دید پاسخ آرسنال به آن چه خواهد بود.

اینتر، در صورتی که پیروز به تکمیل قرارداد بالوگان نگردد، ممکن است توجه خود را به آن سر لندن و مهاجم تیم وستهم، اسکاماکا، معطوف کند؛ بازیکنی که به وسیله دو غول فوتبالی شهر میلان مورد توجه قرار گرفته است.

منبع: فرارو

به "پیشنهاد عجیب اینتر برای جذب جانشین لوکاکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد عجیب اینتر برای جذب جانشین لوکاکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید