پیش بینی ترسناک هوش مصنوعی از آینده دورکاری، عکس

به گزارش فدایی داری، هروقت صحبت از فواید دورکاری می گردد، آزاد بودن وقت مطرح می گردد، اما دورکاری مشکلاتی به همراه دارد که هوش مصنوعی آن را پیش بینی نموده است.

پیش بینی ترسناک هوش مصنوعی از آینده دورکاری، عکس

نادیا زکالوند: در زمان عالم گیری کوید19، کارمندان بسیاری در دنیا وظایف خود را از خانه انجام دادند و اکنون با وجود خاتمه این عالم گیری، بسیاری از افراد همچنان دورکار مانده و تمایلی به حضور در محل کار ندارند.

اگرچه دورکاری باعث می گردد از هزینه های رفت وآمد به دفتر کار کاسته گردد و احساس کنیم بین زندگی و کارمان تعادلی ایجاد شده است، هوش مصنوعی نظر دیگری دارد و پیش بینی ترسناکی برای افراد دورکار انجام داده است. درواقع هوش مصنوعی از 25 سال آینده فرد دورکاری به نام سوزان می گوید.

سوزان، انسانی واقعی نیست. او نمادی از تمام افرادی است که دورکار هستند. اگر به تصویری که هوش مصنوعی از سوزان در 25 سال آینده ارائه داده است نگاه کنید، شرایط بینایی او بسیار بد است و چشم های ملتهبی دارد. بعلاوه حالت بدن او هم وحشتناک است. درضمن سوزان بسیار چاق شده و در روند افزایش وزن واقع شده است.

سوزان به علت نشستن 8 ساعت مداوم مقابل صفحه نمایش کامپیوتر، نبود نور خورشید و کمبود فعالیت فیزیکی، نه تنها به بیماری آسیب فشار تکراری مبتلاست، بلکه براثر کمبود ویتامینD، پوست او دچار چروک زودرس و موهایش نازک شده است. بعلاوه انجام ندادن فعالیت های فیزیکی و ورزش های مناسب، موجب خمیدگی شانه های سوزان شده است. افراد مبتلا به آسیب فشار تکرای در دست ها، ناحیه گردن و شانه احساس درد دارند.

البته اگر دورکار هستید و نمی خواهید 25 سال آینده شبیه سوزان شوید، هنوز امیدهایی هست.

بنابه گفته متخصصان سلامت جسم و روان، باید روابط خوب خود را با دیگران، به ویژه همکاران تان، چه حضوری و چه مجازی حفظ کنید. ارتباط و تعامل نداشتن با دیگران به مدت طولانی، هورمون کورتیزول که به هورمون استرس معروف است را افزایش می دهد و فشار خون را بالا می برد و اثرات مضری روی بدن از خود باقی می گذارد.

اگر سبک زندگی سالم، رژیم غذایی مناسب، ورزش و تحرک کافی داشته باشید، می توانید با حفظ سلامتی تان همچنان به دورکاری تان ادامه دهید. بنابراین ساعت های متوالی پشت میزتان ننشینید و تحرک کافی داشته باشید و روابط تان با دیگران را هم حفظ کنید.

منبع:

ladbible

منبع: خبرآنلاین

به "پیش بینی ترسناک هوش مصنوعی از آینده دورکاری، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی ترسناک هوش مصنوعی از آینده دورکاری، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید