کرونا نفس 3 بیمار دیگر را در چهارمحال و بختیاری گرفت

به گزارش فدایی داری، طی 24 ساعت گذشته 722 بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی چهارمحال و بختیاری مراجعه داشته اند.

کرونا نفس 3 بیمار دیگر را در چهارمحال و بختیاری گرفت

به گزارش گروه استان های فدایی داری از شهرکرد، سید راشد جزایری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی 24 ساعت گذشته 722 بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد 116 بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

او افزود: طی 24 ساعت گذشته نتیجه تست 172 نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و 34 نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید-19 در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

بیشتر بخوانید

جزایری افزود: هم اکنون 309 بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 247 نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

او ادامه داد: متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 3 مورد نو فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید-19 در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری هزار و 628 نفر است.

جزایری گفت: هم اکنون 39 بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

ف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کرونا نفس 3 بیمار دیگر را در چهارمحال و بختیاری گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا نفس 3 بیمار دیگر را در چهارمحال و بختیاری گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید