5 قابلیت که دوست داریم در ایرپاد پرو 3 ببینیم

به گزارش فدایی داری، ایرپاد پرو نسبت به مدل استاندارد ویژگی های بسیار مجذوب کننده تری ارائه می دهد. با توجه به نزدیک شدن به زمان معرفی محصولات نو اپل، انتظار می رود که سال جاری ایرپاد پرو 3 پرو نیز عرضه گردد. همین موضوع باعث شد تا به ویژگی ها و پیشرفت هایی که دوست داریم در نسل بعدی این محصول ببینیم، فکر کنیم. این سوال مطرح می گردد که اپل چگونه می خواهد این هدفون را که همین حالا هم فوق العاده هستند، بهبود ببخشد؟

5 قابلیت که دوست داریم در ایرپاد پرو 3 ببینیم

در حالی که شایعات درباره ایرپاد پرو بعدی پراکنده بوده اند، اما این مانع از حدس و گمان ما درباره ویژگی هایی که دوست داریم در این هدفون ببینم نمی گردد. در ادامه همراه ما باشید.

بهبود شفافیت صدا

تقریبا تمام هدفون هایی که از سیستم حذف نویز بهره می برند، قابلیت شفافیت صدا هم ارائه می دهند. حالت شفافیت باید تشخیص دهد کدام صداها را عبور دهد و کدام را مسدود کند، در نتیجه کمی هوشمندی بیشتر می تواند این ویژگی را به طرز چشمگیری کاربردی تر کند.

امکان شخصی سازی حالت شفافیت بسیار عالی خواهد بود و به کاربران اجازه می دهد مقدار عبور صدا را به صورت دلخواه تنظیم نمایند. علاوه بر این، کاربران می توانند عبور صداهای خاصی مانند آژیر خطر یا صدای بلند مصاحبه را فعال نمایند، در حالی که همچنان تایپ کردن روی کیبورد یا زمزمه ها را مسدود نگه دارند. در نتیجه به طور معین به جای اینکه فیلتر کردن صداهای مختلف صرفا به الگوریتم ها واگذار گردد، خود کاربر هم در این زمینه بتواند دست به انتخاب بزند.

افزایش طول ساقه برای کنترل راحت تر

ایرپاد پرو به نسبت مدل پایه، دارای ساقه های نسبتا کوتاه تری است که با توجه به کاربری های متعدد آن ها کمی عجیب به نظر می رسد. با وجود اینکه کوتاه بودن ساقه ایرپاد پرو ظاهر آن را مجذوب کننده تر نموده است، اما برای استفاده از تاچ پد با محدودیت بیشتری روبرو می شوید. اگر اپل کمی به طول ساقه اضافه کند، کنترل کردن صدای موسیقی راحت تر خواهد شد. البته لازم نیست طول این ساقه به مقدار مدل استاندارد برسد ولی در کل چند میلی متر اضافه شدن به طول ساقه ها قطعا به ظاهر کلی هدفون ها لطمه ای وارد نمی نماید و در عین حال امکان استفاده از بعضی قابلیت ها را نیز راحت تر می نماید.

بهبود عمر باتری

همواره انتظار داریم محصولات تازه عمر باتری بهتری داشته باشند و ایرپاد پرو 3 هم از این قاعده مستثنی نیست. عمر باتری مدل های فعلی قابل قبول است، اما همواره جای پیشرفت وجود دارد. طبیعتا انتظار نداریم عمر باتری این هدفون به طور شگفت انگیزی بیشتر گردد ولی همین که در حد یک یا دو ساعت عمر باتری بیشتری داشته باشد، پیشرفت مجذوب کنندهی خواهد بود. ایرپاد پرو 2 عمر باتری 6 ساعته ارائه می دهد و در نتیجه امیدواریم عمر باتری به حدود 8 ساعت برسد.

آنالیز دمای بدن

هدفون های سری ایرپاد پرو بین ورزشکاران بسیار محبوب هستند. به همین دلیل یکی از قابلیت های بسیار مجذوب کنندهی که ایرپاد پرو 3 می تواند دریافت کند، تشخیص دمای بدن است. شایعات متعددی مبنی بر کوشش اپل برای افزودن این قابلیت به مدل های آینده ایرپاد پرو وجود دارد، اما معین نیست که آیا این ویژگی در سال 2024 عرضه خواهد شد یا باید زمان بیشتری منتظر بمانیم.

مقاومت در برابر گرد و غبار

ایرپاد پرو فعلی دارای گواهی IPX4 است، به این معنی که در برابر مقداری آب مقاوم است اما در برابر گرد و غبار و سایر ذرات جامد هیچ محافظتی ندارد. معدودی از هندزفری های توگوشی دارای استاندارد مقاومت در برابر گرد و غبار هستند و این موضوع می تواند فرصتی عالی برای اپل باشد تا با ارائه این قابلیت در هدفون های بی سیم پیشرفته خود از رقبا پیشی بگیرد. هرچند این به روزرسانی ممکن است برای همه مجذوب کننده نباشد، اما از آن تغییراتی است که برای بعضی کاربران اهمیت زیادی دارد. با افزودن استاندارد مقاومت در برابر گرد و غبار، کوهنوردان دیگر نگران آسیب تماشا ایرپاد باارزش خود در منطقه ها پر گرد و غبار نخواهند بود.

منبع: pocket-lint

منبع: دیجیکالا مگ

به "5 قابلیت که دوست داریم در ایرپاد پرو 3 ببینیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 قابلیت که دوست داریم در ایرپاد پرو 3 ببینیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید