استفاده حداکثری مرکز وکلا از فضای مجازی

به گزارش فدایی داری، در دوران تحول، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاروان خانواده قوه قضائیه خدمات، برنامه ­های آموزشی و اخبار را بر بستر فضای مجازی گسترانده است.

استفاده حداکثری مرکز وکلا از فضای مجازی

به گزارش گروه اجتماعی فدایی داری، در دوران تحول، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاروان خانواده قوه قضائیه خدمات، برنامه ­های آموزشی و اخبار را بر بستر فضای مجازی گسترانده است.

مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواه قوه قضائیه طی دو سال و نیم گذشته از تمام ظرفیت فضای مجازی و شبکه­ های اجتماعی برای پیشبرد برنامه­ ها، اهداف و وظایف قانونی خود بهره­ برداری نموده است.

ده­ ها هزار بازدید از صفحات مرکز وکلا، صد ها کلیپ محتوایی و خبری فراوری شده در کنار فراوری نماهنگ ­هایی با بازدید بیش از 800 هزار مورد از جمله اقدامات مرکز وکلا در فضای مجازی است.

فقط در زمینه ارتباطات مردمی و پشتیبانی از سامانه­ های راه­اندازی شده برای ارائه خدمات به اعضا، به بیش از 12 هزار و 800 تماس و 10 هزار و چهارصد تیکت پاسخ داده شده است.

بیش از 30 دوره آموزشی به وسیله سامانه آموزشی مرکز برای کارآموزان، داوران، کارشناسان، مشاوران و وکلا از دیگر اقدامات مرکز وکلا بر بستر فضای مجازی است. لازم به ذکر است به منظور آموزش­های آنلاین، مرکز سامانه­ای مجزا با امکانات متعدد و کارآمد راه­اندازی نموده است.

با افزایش خدمات مجازی مرکز، میانگین بازدید روزانه از سایت مرکز به 6700 مورد رسیده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استفاده حداکثری مرکز وکلا از فضای مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده حداکثری مرکز وکلا از فضای مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید