اطلاعیه وزارت نفت درباره اختلال سامانه سوخت، مردم با قیمت آزاد سوخت گیری نمایند!

به گزارش فدایی داری، رئیس انجمن کانون صندلی داران در مصاحبه با خبرنگاران وجود مشکل در سامانه سوخت هوشمند را تایید کرد و گفت این مشکل سوخت گیری در کل کشور را با مشکل روبرو نموده و باعث تعطیلی بعضی از پمپ بنزین ها شده است.

اطلاعیه وزارت نفت درباره اختلال سامانه سوخت، مردم با قیمت آزاد سوخت گیری نمایند!

اما وزارت نفت در اطلاعیه ای اعلام نموده که سوخت گیری در صندلی های عرضه برقرار است اما مردم فقط می توانند با قیمت بنزین آزاد سوخت گیری نمایند.

اطلاعیه رسمی اداره کل روابط عمومی وزارت نفت به توضیح زیر است: در پی مشکل فنی ایجاد شده در سامانه کارت هوشمند سوخت، از دقایقی پیش استفاده از کارت سوخت در صندلی های عرضه سراسر کشور دچار وقفه شده است؛ اما طبق اطلاعات به دست آمده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران هم اکنون سوخت گیری در صندلی های عرضه با مسئله ای ندارد و باوجود خارج شدن سامانه هوشمند سوخت از مدار، مردم می توانند با قیمت آزاد سوخت گیری نمایند.

کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در حال آنالیز مشکل فنی ایجاد شده و برطرف آن هستند و این اطمینان به هموطنان عزیز داده می گردد که هیچ مسئله ای برای سهمیه سوخت هموطنان ایجاد نخواهد شد.

رضا نواز، سخنگوی صنف صندلی داران سوخت کشور گفته مشکل عرضه بنزین به علت اختلال در سیستم دریافت کارت سوخت است. برای همین مردم نمی توانند بنزین یارانه ای بزنند و فقط امکان سوخت گیری با بنزین آزاد وجود دارد.

پیش از این هم رییس کانون انجمن صندلی داران سوخت اظهار داشت به علت مشکل در سامانه هوشمند سوخت، فعلا امکان سوختگیری بنزین 1500 تومانی نیست. او گفته بود که در کوشش هستند که بتوانند مشکل را حل نمایند تا فعلا بتوانند بنزین سه هزار تومانی عرضه نمایند.

منبع: تجارت نیوز

به "اطلاعیه وزارت نفت درباره اختلال سامانه سوخت، مردم با قیمت آزاد سوخت گیری نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه وزارت نفت درباره اختلال سامانه سوخت، مردم با قیمت آزاد سوخت گیری نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید