زیست بوم صنعت گیم در اینوتکس 2023 گردهم می آیند

به گزارش فدایی داری، جینو با ایده نوآوری و توسعه صنعت بازی های ویدیوئی شکل گرفته است و به منظور دستیابی به این هدف سعی دارد در جریان نمایشگاه اینوتکس 2023 رویدادی با سخنرانی و پنل های مصاحبه در حوزه های مختلف صنعت گیم از جمله بازی سازی، سخت افزارها و نرم افزارهای اختصاصی، نوآوری و فناوری های تازه در صنعت گیم برگزار کند.

زیست بوم صنعت گیم در اینوتکس 2023 گردهم می آیند

جینوی اینوتکس میخواهد با برگزاری پنل های آنلاین و آفلاین با حضور بازیکنان حرفه ای و مطرح ایرانی، به صحبت درباره موضوعات مختلف پرو گیمینگ از مسابقات گرفته تا تجربه ها و چالش ها بپردازد تا فضایی برای انتقال دانش این افراد به علاقه مندان مستعد ایجاد کند.

شرکت نمایندگان در این رویداد بعلاوه شاهد پخش برنامه های مستند در حوزه گیم، video art و پرفورمنس، سخت افزارهای صنعت گیم، نوآوری و فناوری های صنعت گیم، استارتاپ ها و بازی های موبایلی، رونمایی و معرفی بازی های ایرانی، برگزاری مسابقات گیمینگ و بازی های آنلاین و برگزاری سلسه کارگاه ها و وبینارهای آموزشی در حاشیه نمایشگاه خواهند بود.

مخاطبان جینو شامل بازی سازها، گیمرها، استریمرها، رسانه گیم و در اصل تمام افراد و سازمان هایی است که علاقه مند به صنعت گیم هستند و می توانند برنامه های جینو را در چهار حوزه بازی سازی، استریمینگ، گیمینگ و رسانه گیم دنبال نمایند.

بخش جینوی اینوتکس در پی این است تا به یاری تمام افراد فعال در جامعه بازی های ویدیوئی، زمینه رشد هر چه بیشتر صنعت بازی های ویدیوئی را در ایران فراهم کند. این رویداد قرار است روزهای اول و دوم نمایشگاه در نمایشگاه اینوتکس 2023 برگزار گردد.

در ایران طبق آمارهای رسمی بیش از 36 میلیون گیمر وجود دارد. این یعنی حدود 30 میلیون نفر که به هر نحوی با بازی های ویدیویی سرکار دارند. بخش بزرگی از این جامعه گیمرها، با گوشی های هوشمند خود را مشغول می نمایند و در حال حاضر، بعضی بازی های ساخته شده در ایران حتی به آمار بیش از 10 میلیون کاربر رسیده اند.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 از 19 تا 22 اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.inotex.com مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "زیست بوم صنعت گیم در اینوتکس 2023 گردهم می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیست بوم صنعت گیم در اینوتکس 2023 گردهم می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید