تغییرات مورانو 2023 را ببینید ، این شاسی بلند باکیفیت چقدر افزایش قیمت داشت؟

به گزارش فدایی داری، تمامی تریم های مورانو از تپنده 3.5 لیتری 6 سیلندر با 260 اسب بخار خروجی استفاده می نمایند. البته سامانه تمام چرخ محرک یک آپشن مستلزم پرداخت هزینه اضافه است.

تغییرات مورانو 2023 را ببینید ، این شاسی بلند باکیفیت چقدر افزایش قیمت داشت؟

به گزارش فدایی داری به نقل از عصر ایران، مورانو یکی از محصولات محبوب و شناخته شده نیسان باسابقه حضور در بازار ایران است. این شاسی بلند باکیفیت اکنون مدل 2023 خود را نیز به بازار جهانی معرفی نموده است.

لوگوی بروز شده نیسان در قسمت های مختلف بدنه و داخل اتاق مشاهده می گردد. جزئیات کرومی جلوپنجره نیز همچنان حضور دارند. در بخش ایمنی دستیار ایمنی 360 نیسان به عنوان آپشن استاندارد ارائه می گردد که مجموعه ای از امکانات روز را شامل می گردد.

در فضای کابین نیز سیستم تهویه دونقطه ای اتوماتیک، نمایشگر 8 اینچی لمسی تنظیمات سیستم تفریح با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتو از جمله ویژگی های قابل اشاره هستند.

تمامی تریم های مورانو از تپنده 3.5 لیتری 6 سیلندر با 260 اسب بخار خروجی استفاده می نمایند. البته سامانه تمام چرخ محرک یک آپشن مستلزم پرداخت هزینه اضافه است.

مورانو 2023

قیمت مورانو 2023 در بازار آمریکا از 33660 دلار شروع می گردد و در گرانترین حالت به 46910 دلار می رسد. در جدول زیر قیمت تمامی تریم های مورانو 2023 را مشاهده می کنید:

نکته جالب آن است که تمامی تریم ها در مقایسه با مدل 2022 فقط 350 دلار افزایش قیمت داشته اند(اگر شاخص تبدیل دلار را 30 هزار تومان در نظر بگیریم عددی نزدیک به 10 میلیون می گردد برای یک سال بالا رفتن مدل).

البته تغییرات تازه این خودرو فقط شامل لوگوی بروزشده و تنوع بیشتر رنگ قابل سفارش است اما به هر ترتیب ثبات قیمت و نوسان کمتر از 400 دلار برای یک سال نیز قابل توجه خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "تغییرات مورانو 2023 را ببینید ، این شاسی بلند باکیفیت چقدر افزایش قیمت داشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات مورانو 2023 را ببینید ، این شاسی بلند باکیفیت چقدر افزایش قیمت داشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید