خبرنگاران استاندار: اصفهان فرصت های فراوانی برای سرمایه گذاری تجار ایرانی مقیم دانمارک دارد

به گزارش فدایی داری، اصفهان- خبرنگاران- استاندار اصفهان با بیان اینکه این استان قطب صنعتی و مالی ایران است، گفت: اصفهان فرصت های فراوانی برای سرمایه گذاری تجار و بازرگانان ایرانی مقیم دانمارک دارد.

خبرنگاران استاندار: اصفهان فرصت های فراوانی برای سرمایه گذاری تجار ایرانی مقیم دانمارک دارد

عباس رضایی روز پنجشنبه در ملاقات با سفیر ایران در دانمارک در استانداری اصفهان اظهارداشت: بسیاری از سفرای کشورهای مختلف با توجه به ظرفیت های اصفهان، علاقمند به حضور در این استان هستند.

به گفته وی بسیاری از ایرانیان مقیم کشور دانمارک علاقمند به سرمایه گذاری در ایران و اصفهان هستند و برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعتی اعلام آمادگی کردند.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه اقدام های موفقیت آمیزی در زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی آغاز شد، توضیح داد: باید درها و پنجره های مختلفی را برای توسعه روابط با دیگر کشورها به سمت اصفهان باز گردد.

وی بیان نمود: دانمارک هم بعنوان یک کشور اروپایی از ظرفیت های بالایی برخوردار است اما تحریم های ناجوانمردانه استفاده از این ظرفیت ها را با مشکل روبرو نموده است.

استاندار اصفهان اظهار داشت: ارتباط و همکاری های ایران و دانمارک ابتدا باید به وسیله علم و فرهنگ آغاز گردد و در ادامه برای توسعه همکاری های مالی کوشش کرد.

وی اضافه نمود: جاذبه های زیبای اصفهان و هنر دستی این استان را با استفاده از صنعت گردشگری و بویژه راه اندازی تورهای مسافرتی ویژه می توان به جهانیان معرفی کرد.

رضایی با بیان اینکه ارتباط و تعامل با دنیای خارج، توسعه در زمینه های مختلف صنعتی و فرهنگی را بدنبال خواهد داشت ابراز امیدواری کرد که تحریم های ظالمانه غرب علیه ایران لغو گردد تا بتوانیم ارتباط و تعامل بیشتری با کشورهای مختلف داشته باشیم.

استاندار اصفهان با قدردانی از وزیر امور خارجه کشورمان برای انتخاب یک بانوی اصفهانی شایسته بعنوان سفیر ایران در دانمارک، بیان نمود: افتخار می کنیم که یک بانوی شایسته اصفهانی بعنوان سفیر ایران در کشور دانمارک انتخاب شده است.

سفیر جدید ایران در دانمارک با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در ایران و اصفهان اظهارداشت: تمام کوشش خود را برای برقراری روابط ایران دانمارک و اصفهان و کپنهاگ بکار خواهم گرفت.

افسانه نادی پور، اضافه نمود: سرمایه گذاران تحصیل نموده ایرانی زیادی در دانمارک حضور دارند که به سرمایه گذاری فرهنگی و جهانگردی و گردشگری در این کشور علاقمندند.

وی اظهار داشت: دانمارکی ها در صنعت دارو و درمان بسیار فعال هستند و به زودی شرکت عظیم دارویی در کرج افتتاح خواهد شد.

نادی پور با تاکید بر ظرفیت زیاد اصفهان در زمینه فرهنگی، و گردشگری ادامه داد: تمام سعی و کوشش خود را برای توسعه اینگونه روابط بکار خواهم گرفت.

سفیر جدید ایران در دانمارک بیان نمود: امروز اصفهان را با دلی گرم به سوی دانمارک ترک خواهم کرد و اطمینان کامل دارم که هموطنانم از خواهر اصفهانی خود حمایت خواهند کرد.

اصفهان با پنج میلیون نفر جمعیت و بیش از 9 هزار واحد تولیدی، صنعتی ترین استان کشور است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار: اصفهان فرصت های فراوانی برای سرمایه گذاری تجار ایرانی مقیم دانمارک دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار: اصفهان فرصت های فراوانی برای سرمایه گذاری تجار ایرانی مقیم دانمارک دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید