خوردن مار سمی برای در امان ماندن از کرونا!

به گزارش فدایی داری، تهران (پانا) - مرد هندوستانی برای در امان ماندن از ابتلا به کرونا اقدام به خوردن مار سمی کرد.

خوردن مار سمی برای در امان ماندن از کرونا!

به گزارش فدایی داری، در حالی که دانشمندان در سراسر جهان بیش از یک سال است در تلاش برای مهار کرونا هستند، یک مرد هندی در اقدامی عجیب و با خوردن یک مار سمی مدعی شد که این خزنده می تواند مانع از ابتلا وی به کرونا شود. وادیوِل 50 ساله اهل تامیل نادو هند مدعی شد که این مار می تواند آنتی بادی در بدنش ایجاد کند که از ابتلایش به کرونا جلوگیری کند.

پس از انتشار ویدئویی که این مرد را در حال خوردن مار سمی نشان می داد وی توسط اداره جنگلبانی محلی هند بازداشت شد. این مرد به علت انجام این اقدام به پرداخت مبلغ 7 هزار روپیه جریمه شده است.

در ویدئوی منتشر شده وادیوِل در حالی که یک مار را در دست گرفته در مقابل دوربین اقدام به خوردن آن می کند. بنا به گزارش تعدادی از رسانه های محلی هند این مرد این مار را در یک مزرعه شکار و پس از کشتن آن اقدام به خوردن آن کرد. او توسط این مار سمی گزیده نشد و توانست جان سالم به در ببرد.

گفتنی است؛ پس از شیوع موج دوم کرونا در هند انتشار اخبار جعلی در مورد راهکار های پیشگیری و درمان آن افزایش یافته است. چند پیش نیز ویدئویی منتشر شده بود که تعدادی هندو در حالی که بدن هایشان را به کود گاو آغشته کرده بودند مدعی بودند که این عمل می تواند مانع ابتلا آنان به کرونا شود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "خوردن مار سمی برای در امان ماندن از کرونا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوردن مار سمی برای در امان ماندن از کرونا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید