دکه ها و شهربازی های روباز سنندج از معافیت 2 ماهه اجاره بها برخوردار شدند

به گزارش فدایی داری، خبرنگاران/کردستان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از معافیت 100 درصد پرداخت اجاره اسفند و فروردین شهربازی های روباز داخل پارک های سنندج، اطلاع داد و بیان کرد: برای بوفه های داخل پارک ها 20 درصد تخفیف و برای ورودی آبیدر نیز 25 درصد تخفیف در ماه های اسفند و فروردین در نظر گرفته شده است.

دکه ها و شهربازی های روباز سنندج از معافیت 2 ماهه اجاره بها برخوردار شدند

شرمین شریفی در گفت وگو با فدایی داری اظهار کرد: در جلسه هیئت مدیره سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، شهرداری تمهیدات لازم برای اعمال تخفیف برای شهربازی ها و دکه های سطح شهر انجام شده شد.

وی با بیان اینکه کرونا ویروس خطری جدی برای جامعه است، مطرح کرد : مردم باید این بیماری را جدی بگیرند و با خودقرنطینهگی زمینه عبور از این بحران را فراهم سازند.

شریفی اضافه نمود: شیوع این ویروس مسائل جدی برای بعضی مشاغل ایجاد نموده است که توجه به این موضوع با هدف جلوگیری از استرس و التهاب جامعه لازم است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج به بعضی تمهیدات شهرداری سنندج در این راستا گریزی زد و ادامه داد: این سازمان با هدف یاری به پیشگیری از کرونا ویروس و کاهش دغدغه تعدادی از بهره برداران از فضاهای مختلف متعلق به خود تمهیداتی مختلفی اندیشیده است.

وی از معافیت 100 درصد پرداخت اجاره اسفند و فروردین ماه شهربازی های روباز داخل پارک های سنندج، اطلاع داد و گفت: برای بوفه های داخل پارک ها 20 درصد تخفیف و برای ورودی آبیدر نیز 25 درصد تخفیف در ماه های اسفند و فروردین در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اعلام کرد: بوفه هایی که برای فروش و استعمال دخانیات و قلیان توسط مرکز بهداشت پلمپ شده اند ملزم به پرداخت اجاره بوده و موضوع به مراجع ذیصلاح ارجاع و پیگیری می گردد.

وی یادآوری کرد: 8 شهربازی و 14 بوفه فعال در سطح شهر سنندج متعلق به این سازمان مشمول این تخفیفات می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دکه ها و شهربازی های روباز سنندج از معافیت 2 ماهه اجاره بها برخوردار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکه ها و شهربازی های روباز سنندج از معافیت 2 ماهه اجاره بها برخوردار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید