زیدان پس از فتح ال کلاسیکو: حس خوبی دارم، وینیسیوس لایق چنین گلی بود

به گزارش فدایی داری، برابر تیم هایی مثل بارسا باید از جلو اقدام به پرس کرد. اگر به بارسا اجازه بازی سازی می دادیم، باید به دنبال شان می دویدیم و کارمان را تمام می کردند. معتقدم این یک پیروزی سزاوارانه بود و بازیکنان شایسته اش بودند.

زیدان پس از فتح ال کلاسیکو: حس خوبی دارم، وینیسیوس لایق چنین گلی بود

زین الدین زیدان سرمربی رئال پس از پیروزی بر بارسلونا به تمجید از گلزنان تیمش پرداخت.

به گزارشورزش سه، رئال مادرید امشب با دو گل وینیسیوس و ماریانو دیاز توانست بر بارسلونا پیروز شود. کهکشانی ها صدر را پس گرفتند و پس از شش سال به طلسم پیروز نشدن در ال کلاسیکوهای خانگی لالیگا فائق آمدند.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در سرانجام بازی گفت: حس واقعا خوبی دارم. نیمه اول کمی سخت و پیچیده شد و بازی تقریبا برابری را شاهد بودیم. نیمه دوم اما داستان متفاوت شد و ما بسیار بهتر کار کردیم. در حمله کاملا بهتر از بارسا بودیم و به خصوص در پرس کردن عالی کار کردیم. در نیمه اول در پرس کردن دچار مشکلاتی بودیم ولی این نقیصه برطرف شد.

زیدان ادامه داد: برابر تیم هایی مثل بارسا باید از جلو اقدام به پرس کرد. اگر به بارسا اجازه بازی سازی می دادیم، باید به دنبال شان می دویدیم و کارمان را تمام می کردند. معتقدم این یک پیروزی سزاوارانه بود و بازیکنان شایسته اش بودند.

وینیسیوس: وینی لایق چنین گلی بود. این یک گل مهم برابر رقیب دیرینه بود. دوست داشتم شوت ایسکو هم گل می شد ولی تراشتگن واکنشی عالی نشان داد.

ماریانو: او در سرانجام بازی تعیین کننده ظاهر شد. به زمین آمد و گل زد. برای او بسیار خوشحالم چون مدت ها بود بازی نکرده بود. همه برای ماریانو خوشحالیم. او در یک دقیقه همه توانش را در زمین گذاشت و این همان چیزی است که از او انتظار داشتم.

منبع: عصر ایران

به "زیدان پس از فتح ال کلاسیکو: حس خوبی دارم، وینیسیوس لایق چنین گلی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان پس از فتح ال کلاسیکو: حس خوبی دارم، وینیسیوس لایق چنین گلی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید