لندروور تازه؛ فرمول ساده و زیبای 4 سیلندر

به گزارش فدایی داری، لندروور دیسکاوری اسپرت 2024 اکنون به نمایشگر لمسی 11.4 اینچی خمیده با آخرین نسخه از Pivi Pro system مجهز است. الکسای آماوزن، اپل کار پلی بی سیم و اندروید اوتو به عنوان آپشن استاندارد عرضه می شوند.

لندروور تازه؛ فرمول ساده و زیبای 4 سیلندر

فدایی داری - لندروور تریم دیسکاوری اسپرت را برای مدل 2024 همراه با بروزرسانی معرفی نموده است. مهمترین بخش تغییرات به داخل کابین و تغییر طراحی کنسول اصلی مربوط می گردد.

لندروور دیسکاوری اسپرت 2024 اکنون به نمایشگر لمسی 11.4 اینچی خمیده با آخرین نسخه از Pivi Pro system مجهز است. الکسای آماوزن، اپل کار پلی بی سیم و اندروید اوتو به عنوان آپشن استاندارد عرضه می شوند. حتی تعویض کننده دنده نیز طراحی نوی را میزبانی می نماید تا همه چیز در این کابین مجذوب کننده تر از قبل باشد.

فضای ذخیره سازی نیز در کنسول نو بیشتر جانمایی شده است. از دیگر امکانات استاندارد باید به شارژر بی سیم، نمایشگر اطلاعات کیلومتر دیجیتال، تعویض کننده دنده پشت فرمان و... اشاره کنیم.

صندلی دیسکاوری نو لندروور نیز مجهز به تنظیم 24 جهته است. صندلی های ردیف دوم نیز امکان تا شدن دارند که حجم فضای بار را به میزان چشمگیری افزایش خواهند داد.

رینگ های آلومینیومی در مقدار های 19 و 21 اینچی ارائه می شوند.

لندروور دیسکاوری 2024 در 2 تریم با نام های اس و داینامیک اس ئی پیش روی مشتریان قرار می گیرد. تریم اس از 50 هزار در بازار آمریکا کلید می خورد. مقرون به صرفه ترین تریم با 3 ردیف صندلی نیز 51795 دلار قیمت دارد.

قیمت پایه تریم داینامیک اس ئی از 54275 دلار شروع و تا 68435 دلار بالا می رود.

لندروور تریم دیسکاوری اسپرت

مدل های مذکور به پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ 4 سیلندر با 246 اسب بخار خروجی و گشتاور 365 نیوتن متر مجهز هستند. این مجموعه با جعبه دنده 9 سرعته اتوماتیک و سامانه تمام چرخ محرک هماهنگ شده است. نسخه 7 سرنشین طی 7.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برثانیه می رسد. همین شاخص برای تریم 5 صندلی 7.3 ثانیه خواهد بود.

منبع: عصر ایران

به "لندروور تازه؛ فرمول ساده و زیبای 4 سیلندر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لندروور تازه؛ فرمول ساده و زیبای 4 سیلندر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید