ورود دوباره پول حقیقی به بازار سهام ، کدام نمادهای بورسی به مجمع رفتند؟

به گزارش فدایی داری، در هفته ای که گذشت شاخص کل بورس تهران با رشدی دو درصدی در سطح یک میلیون و 282 هزار و 18 واحدی آرام گرفت. این در حالی بود که رشد شاخص کل هم وزن در این مدت 2.2 درصد بود.

ورود دوباره پول حقیقی به بازار سهام ، کدام نمادهای بورسی به مجمع رفتند؟

در این هفته در مجموع 185 میلیارد تومان پول حقیقی وارد بورس شد تا برای دومین هفته متوالی شاهد تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی در بازار باشیم.

بعلاوه ارزش هفتگی کل معاملات 27 هزار میلیارد تومان به ثبت رسید که معادل ارزش روزانه 5400 میلیارد تومانی بود. رقمی که در مقایسه با هفته گذشته 13 درصد کاهش داشت.

در این هفته بعلاوه افزایش سرمایه 66 درصدی شستا ثبت شد و پیشنهاد 1127 درصدی این شرکت هم از سوی هیات مدیره ارائه شد. بعلاوه بسیاری از نمادها نظیر نوری، ختور، خبهمن، وپخش و پکرمان به علت برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه متوقف شدند.

با توجه به فرایند صعودی بازار سهام و ثبت سومین هفته متوالی صعودی شاخص کل، بعضی تحلیلگران نسبت به آینده این بازار خوشبین هستند و پیش بینی می نمایند که شاخص کل احتمالا در هفته آینده از سطح یک میلیون و 300 هزار واحدی عبور نمایند.

این در حالی است که با وجود ابراز امیدواری بعضی تحلیلگران، شاخص کل در عبور از مرز یک میلیون و 300 هزار واحدی در این هفته ناکام ماند.

آخرین اخبار حوزه بازار سهام را در صفحه بورس فدایی داری ببینید.

منبع: تجارت نیوز

به "ورود دوباره پول حقیقی به بازار سهام ، کدام نمادهای بورسی به مجمع رفتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود دوباره پول حقیقی به بازار سهام ، کدام نمادهای بورسی به مجمع رفتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید