چرا نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نمی گردد؟

به گزارش فدایی داری، مشاور رئیس سازمان سنجش کشور درباره منتشر نشدن نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرح داد. علیرضا کریمیان گفت: نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش از ابتدای خرداد آماده شده است.

چرا نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نمی گردد؟

به گزارش باشگاه فدایی داری، مشاور رئیس سازمان سنجش کشور گفت: به استناد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و بر اساس مندرجات صفحه 5 دفترچه راهنمای ثبت نام نهمین دوره آزمون استخدامی و به تبع آن آزمون استخدامی اردیبهشت 1401 وزارت آموزش و پرورش، مقرر شده است به ازای تاهل و نیز هر فرزند 2 درصد و مجموعا حداکثر تا 10 درصد به امتیاز مکتسبه آزمون کتبی داوطلب اضافه گردد. اختصاص این امتیاز مشروط به این مسئله است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای دو و نیم درصد نباشد.

او گفت: نظر به اینکه تا کنون چگونگی احتساب این امتیازات و نرخ باروری شهرستان ها به سازمان سنجش اعلام نشده لذا این سازمان در طی یک ماه گذشته مکاتبات و مذاکراتی با سازمان اداری و استخدامی و وزارت آموزش و پرورش داشته است.

به گفته کریمیان، حسب پیگیری به عمل آمده اخیرا سازمان ثبت احوال کشور نرخ باروری شهرستان ها را برای سازمان اداری و استخدامی ارسال نموده است.

او گفت: به محض تائید این گزارش از طرف سازمان اداری و استخدامی و ارسال رسمی آن به سازمان سنجش در کوتاه ترین زمان ممکن نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش نهایی و منتشر می گردد.

منبع: فرارو

به "چرا نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید