اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های خاص کنکور اعلام شد

به گزارش فدایی داری، اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در آن دسته از کد رشته های امتحانی دارای شرایط خاص و بورسیه به همراه برنامه زمانی انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته ها اعلام شد.

اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های خاص کنکور اعلام شد

به گزارش فدایی داری، متقاضیانی که لیست اسامی آنان در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به اسم معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های دارای شرایط خاص و یا بورسیه در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 درج شده است می توانند با توجه به نکات ذیل و براساس برنامه زمانی معین شده مربوط به کدرشته محل ذی ربط، برای مصاحبه، آزمون اختصاصی، آزمون تشریحی، آزمون پروژه و سایر مراحل گزینش مورد لزوم به نشانی معین شده مراجعه کنند.

عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف متقاضی از گزینش در کدرشته محل یا رشته محل های انتخابی مربوط تلقی می گردد و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت.

معرفی شدگان ضروری است از فردا سه شنبه، 23 شهریور برای اطلاع از مدارک مورد احتیاج، زمان و محل مصاحبه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه مورد نظر (طبق مندرجات جدول ذیل) مراجعه تا چنانچه تغییری در برنامه زمانی مصاحبه بعمل آمده باشد، از آن آگاه شوند.

آن دسته از متقاضیانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل های انتخابی شانس قبولی در رشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص و بورسیه (کدرشته های موضوع این اطلاعیه) را داشته اند و یا حداقل نمره علمی لازم برای معرفی جهت مصاحبه این رشته ها را نداشته اند در لیست معرفی شدگان چند برابر قرار نگرفته اند. این متقاضیان در صورت هر گونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی و با توجه به کارنامه کدرشته محل های انتخابی می توانند با این سازمان مکاتبه کنند.

متقاضیانی که اسامی آنان در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به اسم معرفی شده یک و یا دو کد رشته محل دارای شرایط خاص و یا بورسیه از رشته های امتحانی مربوط درج شده، ضروری است با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه های راهنمای شماره 1 و 2 آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400، مفاد شرایط و ضوابط اختصاصی کدرشته محل های دارای شرایط خاص و بورسیه و این اطلاعیه، در موعد مقرر برای انجام مصاحبه، آزمون اختصاصی و یا سایر مراحل گزینش به محل ذی ربط مراجعه کنند. در غیر این صورت در مرحله نهایی در کدرشته محل انتخابی مربوط، گزینش نخواهند شد.

معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت باید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام، مدارک مورد احتیاج، زمان و مراحل مصاحبه به توضیح جدول ذیل به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه ذی ربط مراجعه کنند.

به هنگام گزینش نهایی در هر کدرشته محل اعلام شده در این اطلاعیه، متقاضیانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه، آزمون اختصاصی و سایر مراحل گزینش آنان به وسیله مراجع ذیربط تایید شده باشد.

پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه و یا آزمون اختصاصی، هیچ تقاضایی قابل پذیرش نخواهد بود. بر همین اساس به متقاضیان تاکید می گردد که در مهلت مقرر معین شده به محل ذی ربط مراجعه کنند. نام دانشگاه و آدرس درگاه و شماره تلفن برای انجام مراحل مصاحبه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های خاص کنکور اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های خاص کنکور اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید