امیر سرتیپ صدیق آیینه تمام قد وظیفه شناسی و تعهد به ایران اسلامی بود

به گزارش فدایی داری، امیر سرتیپ نصیر زاده در مراسم گرامیداشت اولین سال درگذشت فرمانده فقید این نیرو اسم کرد: کوشش خالصانه و دلسوزانه امیر سرتیپ صدیق آیینه تمام قد وظیفه شناسی و تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

امیر سرتیپ صدیق آیینه تمام قد وظیفه شناسی و تعهد به ایران اسلامی بود

به گزارش گروه سیاسی فدایی داری، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایرانی در مراسم گرامیداشت اولین سال درگذشت امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده فقید این نیرو ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این امیر سرافراز اظهار کرد: فرمانده فقید نیروی هوایی ارتش با بهره گیری از تجربیات کارکنان نهاجا، برنامه ریزی دقیق و صحیح، افزایش علم، دانش و کسب مهارت در حوزه به روز رسانی تجهیزات، خدمت بزرگی به کشور و نیروی هوایی ارتش در دفاع دوران دفاع مقدس کرد .

امیر سرتیپ نصیرزاده، ولایت مداری، مردم داری، مدیریت دانش محور، حرکت بر اساس تخصص ،انجام پروازهای پیروز برون مرزی و متعهد بودن به انقلاب و اسلام را از معیارهای انتخاب امیر صدیق به فرماندهی نیروی هوایی اسم کرد .

وی با اشاره به دوران فرماندهی امیر صدیق در نهاجا اضافه نمود: پیروزی در عملیات های والفجر هشت و کربلای پنج، حمله به مواضع دشمن، انهدام پالایشگاه نفتی کرکوک، دفاع و پشتیبانی از نیروهای پیاده و کشتی ها و نفتکش های ایرانی در طول هشت سال جنگ تحمیلی از مهمترین اقدامات مرحوم صدیق در دوران در خشان فرماندهی بر نیروی هوایی ارتش بود .

امیر سرتیپ نصیرزاده در انتها گفت: کوشش خالصانه، دلسوزانه و مدیریت درخشان امیر سرتیپ صدیق در طول فرماندهی خود، مثال زدنی و الگویی برای جوانان و افسران نیروی هوایی ارتش و آیینه تمام قد وظیفه شناسی و تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امیر سرتیپ صدیق آیینه تمام قد وظیفه شناسی و تعهد به ایران اسلامی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر سرتیپ صدیق آیینه تمام قد وظیفه شناسی و تعهد به ایران اسلامی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید