تعرض تعدادی آشوبگر به اماکن عمومی در چابهار

به گزارش فدایی داری، تعدادی اغتشاشگر شب گذشته با ایجاد آشوب در شهرستان چابهار، خساراتی به اماکن و اموال عمومی این شهرستان وارد کردند.

تعرض تعدادی آشوبگر به اماکن عمومی در چابهار

در پی این اقدام غیرقانونی و ضد امنیتی، امام جمعه اهل سنت چابهار در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما، گفت: قطعاً افرادی که شب گذشته اموال عمومی و کیوسک راهنمایی و رانندگی شهرستان چابهار را تخریب و موجب بهم ریختن نظم عمومی و اضطراب دربین مردم شدند از مردم این شهرستان نبودند و دست نشانده های دشمنان انقلاب و اسلام هستند.

امام جمعه اهل سنت چابهار شرح داد: با هوشیاری مسئولان و مردم نجیب چابهار که قانون را سرلوحه کار خود می دانند این فتنه و مشکل رفع شد.

مولوی عبدالرحمن ملازهی با اشاره به اینکه افراد اغتشاشگر بزودی شناسایی و دستگیر خواهند شد گفت: مردم همچون گذشته با آگاهی و بصیرتی که دارند اجازه نخواهند داد دشمن با دسیسه های خود، وحدت، امنیت و آبادانی کشور را هدف بگیرد.

وی با بیان اینکه در هفته اخیر کانال های ضد نظام، شایعاتی در خصوص تجاوز یکی از ماموران به دختر 15 ساله در این شهرستان را منتشر کرده اند گفت: در حال حاضر صحت و سقم این ادعا، از طریق مسئولان امر در دست بررسی است واین مطالب در حال حاضر در حد یک شایعه است و اگر این موضوع صحت داشته باشد قطعا مجرم به سزای عملش خواهد رسید.

فدایی داری سیستان و بلوچستان زاهدان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تعرض تعدادی آشوبگر به اماکن عمومی در چابهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعرض تعدادی آشوبگر به اماکن عمومی در چابهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید