خبرنگاران استاندار خراسان شمالی: مدیران را به خاطر سفارش افراد حفظ نمی کنم

به گزارش فدایی داری، بجنورد- خبرنگاران- استاندار خراسان شمالی گفت: وقتی یک معاون یا مدیر 15 ماه با بنده کار می نماید یعنی فرد را قبول دارم زیراکه بنده در انتخاب افراد با کسی تعارف ندارم و به واسطه سفارش آدم ها و مسائل سیاسی افراد را پیش خود نگه نمی دارم.

خبرنگاران استاندار خراسان شمالی: مدیران را به خاطر سفارش افراد حفظ نمی کنم

محمدعلی شجاعی روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، گفت: ملاک بنده برای انتخاب توانایی افراد برای انجام دادن کارهاست و اینکه این فرد باید سیستم را قبول داشته باشد و با تمام وجود برای سیستم کار کند.

وی گفت: نگاه بنده به کار مانند نگاه به خانواده است که باید در آن صداقت و وفاداری به سازمان و سیستم برقرار باشد.

استاندار خراسان شمالی اضافه نمود: باید به خاطر استان و مردم سازمان و سیستم را مقدس بدانیم و وظایف این سازمان را به خوبی به پایان برسانیم.

شجاعی توضیح داد: باید یاد بگیریم کار سیستم همراه با وفاداری و انسجام را از ذهن شخصی خود تفکیک کنیم.

وی گفت: استان خراسان شمالی باید با شتاب و با تسلط دانایی بر امور پیش رود زیراکه قرار نیست فردی دیگر خارج از استان برای ما کار کند.

معاون سابق هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی هم گفت: در مدت زمان حضورم در استان حوادث طبیعی مانند آتش سوزی و سیل رخ داد و کوشش کردیم این حوادث مدیریت گردد.

رضا رجب زاده اضافه نمود: در این ایام مسابقات ورزشی بین المللی هم در استان برگزار گردید که برگزاری این مسابقات مستلزم ایجاد هماهنگی بود که کوشش کردیم این هماهنگی ها نیز برقرار گردد.

بر اساس این گزارش در این آیین از زحمات رضا رجب زاده قدردانی و محسن محمدی به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی معرفی گردید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار خراسان شمالی: مدیران را به خاطر سفارش افراد حفظ نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار خراسان شمالی: مدیران را به خاطر سفارش افراد حفظ نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید