خرید جنجالی پرسپولیس در فهرست خروج یحیی

به گزارش فدایی داری، خبرنگاران: پرسپولیس تلاش می کند تا برخلاف جابجایی بد تابستانی، در زمستان، با استراتژی بهتری وارد بازار جابجایی شود و بتواند بازیکنان مدنظرش را جذب کند. پیش تر بار ها اشاره شده که پرسپولیسی ها در سه خط دروازه، هافبک و مهاجم نیاز به جذب بازیکن دارند و حالا در حال برنامه ریزی برای خرید بازیکنان مدنظر هستند.

خرید جنجالی پرسپولیس در فهرست خروج یحیی

به گزارش فدایی داری، در این میان برنامه ای که یحیی گل محمدی دارد هم جالب شده است. او تصمیم گرفته بازیکنانی که کمتر در ترکیب این تیم قرار گرفته اند را به دیگر تیم ها بدهد و با آن ها بازیکن معاوضه کند. این موضوع درخور توجه و جالب است، ولی وقتی اسامی ای که گل محمدی آن ها را در فهرست خروج گذاشته تعیین شود، این ماجرا سمت و سوی دیگری پیدا می کند. آنطور که رسانه ها از جمله روزنامه گل خبر داده، خرید جنجالی و تابستانی پرسپولیس یعنی رضا اسدی، در فهرست خروج قرار گرفته است. البته خروج به این معنی که گل محمدی قصد دارد این بازیکن را با بازیکنی دیگر معاوضه کند. به تازگی شایعه شده که هم رضا اسدی و هم علیرضا ابراهیمی که در تابستان به پرسپولیس آمده اند قرار است با 2 بازیکن تراکتور معاوضه شوند. پرسپولیس از تراکتور محمدرضا اخباری را برای دروازه بان و پیمان بابایی را برای خط حمله می خواهد و پیشنهاد داده که رضا اسدی و علیرضا ابراهیمی را برای جذب این دو نفر می دهد.

اسدی همان بازیکنی است که در تابستان با سروصدای زیادی به پرسپولیس پیوست تا جای خالی نوراللهی را پر کند ولی هرگز در حدواندازه های این تیم نشان نداد.

منبع: فرارو

به "خرید جنجالی پرسپولیس در فهرست خروج یحیی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید جنجالی پرسپولیس در فهرست خروج یحیی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید