قصه های شیرین روستا مسابقه شد

به گزارش فدایی داری، شهلا طاهری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: با همکاری موسسه ترنم مهر باران و کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان زنجان مسابقه قصه گویی قصه های شیرین روستا برگزار می گردد.

قصه های شیرین روستا مسابقه شد

وی با اشاره به اینکه مسابقه قصه های شیرین روستا با هدف ایجاد نشاط در بین بچه ها و نوجوانان اجرا می گردد، افزود: غنی سازی اوقات فراغت بچه ها، ایجاد فضای امن و سالم برای تعامل و تبادل اطلاعات و شناسایی قصه گویان برتر و توانمند از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه قصه گویی است.

مدیرعامل موسسه ترنم مهر باران زنجان با بیان اینکه این مسابقه در موضوعات امیدها، آرزوها و شادی ها، قصه های رایج در منطقه بومی محلی در مناسبت های مختلف سال و قصه های فولکور(عاشیقی) برگزار می گردد، اضافه نمود: نوجوانان 12 تا 18 سال، بزرگسالان 18 سال به بالا و مادربزرگ ها و پدربزرگ ها برگزار می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

وی اضافه نمود: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه از اول اردیبهشت تا 31 خرداد ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را در سامانه zanjan.kpf.ir بارگذاری نمایند.

طاهری اضافه نمود: مراسم اختتامیه 18 تیرماه سال جاری همزمان با روز ادبیات بچه ها با تجلیل از نفرات برتر در روستای قلعه حسینیه شهرستان خرمدره برگزار خواهد شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "قصه های شیرین روستا مسابقه شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "قصه های شیرین روستا مسابقه شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصه های شیرین روستا مسابقه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید