مایکروسافت رقیب اوبر می گردد؟ ، توسعه هوش مصنوعی در جنوب شرقی آسیا

به گزارش فدایی داری، مایکروسافت تصمیم دارد با توسعه همکار های خود با شرکت های خدمات تاکسی آنلاین در جنوب شرقی آسیا به رقیبی جدی برای اوبر تبدیل گردد.

مایکروسافت رقیب اوبر می گردد؟ ، توسعه هوش مصنوعی در جنوب شرقی آسیا

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی نت، مایکروسافت روز به روز در بازارهای جنوب شرقی آسیا فعالیت های بیشتری دارد. بخشی از این همکاری ها با شرکت گرب انجام می گردد. شرکتی که در پروژه هایی از جمله هوش مصنوعی با مایکروسافت تبادل اطلاعات دارد.

شرکت گرب ، که در اوایل امسال در منطقه جنوب شرقی آسیا رقیب سرسخت خود؛ اوبر را شکست داد، تا سرانجام امسال سرمایه گذاری های 3 میلیارد دلاری را جذب نموده است. رقمی که از هم اکنون به لطف همکاری با مایکروسافت به 2 میلیارد دلار افزایش یافته است.

مشارکت دو شرکت می تواند در بخش های متعددی تاثیر گذار باشد. برای مثال در مکانیزم های تأیید اعتبار که شامل تشخیص چهره، تشخیص تقلب و پردازش زبان های مصاحبه است.

پگی جانسون، معاون اجرایی مایکروسافت در بیانیه ای گفت: ما هیجان زده هستیم تا تجربه مشتریان را تغییر دهیم و تحویل سرویس های دیجیتالی را برای میلیون ها کاربر که از گرب برای حمل و نقل ایمن ارزان و تحویل غذا و بسته، استفاده می نمایند فعال کنیم.

منبع: انتخاب

به "مایکروسافت رقیب اوبر می گردد؟ ، توسعه هوش مصنوعی در جنوب شرقی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکروسافت رقیب اوبر می گردد؟ ، توسعه هوش مصنوعی در جنوب شرقی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید