وزیر نفت: پرونده کرسنت هنوز زنده است

به گزارش فدایی داری، وزیر نفت گفت: از آنجا که پرونده کرسنت زنده است، تا به امروز ترجیح کشور این بوده است که به بحث درباره آن ورود نکنیم؛ وگرنه حرف های بسیاری هست که اگر گفته شود، شرایط برعکس می شود.

وزیر نفت: پرونده کرسنت هنوز زنده است

به گزارش گروه مالی فدایی داری، بیژن زنگنه، وزیر نفت در حاشیه مراسم افتتاحیه پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت در جمع فدایی داری در واکنش به پرسشی درباره اظهارنظر برخی نامزد های ریاست جمهوری در موضوع افزایش قیمت بنزین گفت: افزایش قیمت بنزین همسو با اجرای تصمیم سران سه قوه بوده است.

وی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره وعده پرداخت یارانه 450 هزار تومانی از سوی برخی نامزد های ریاست جمهوری اضافه نمود: این اعداد به من ارتباطی ندارد، مهم آن است که بدانند هر آنچه می گویند باید در قبالش پاسخگو باشند.

وزیر نفت در ادامه به گشایش پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت و امضای چند موافقت نامه با وزارت علوم و دانشگاه ها اشاره کرد و اضافه نمود: ظرفیت بسیار زیادی برای توسعه فعالیت دانش بنیان ها در صنعت نفت وجود دارد که امیدوارم در آینده به خوبی از این ظرفیت استفاده شود.

زنگنه با بیان اینکه رشد فناوری از الزام های صیانتی صنعت نفت است، به برخی تسهیلات و معافیت هایی که طبق قانون مشمول واحد های مستقر در پارک می شود اشاره کرد و گفت: فعالان حوزه فناوری به فکر محدودیت های مالی نباشند، بلکه همه تلاش خود را برای ارائه کار های خلاقانه و تبدیل فناوری به کسب وکار به کار گیرند.

وزیر نفت در پاسخ به سوالی در خصوص پرونده کرسنت گفت: از آنجا که پرونده کرسنت زنده است، تا به امروز ترجیح کشور این بوده است که به بحث درباره آن ورود نکنیم؛ وگرنه حرف های بسیاری هست که اگر گفته شود، شرایط برعکس می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزیر نفت: پرونده کرسنت هنوز زنده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر نفت: پرونده کرسنت هنوز زنده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید