گفتگوی صمیمی وزیر آموزش و پرورش با معلم آستارایی

به گزارش فدایی داری، وزیر آموزش و پرورش در تماس تلفنی از معلم آستارایی برای استمرار فعالیت های یادگیری در ایام تعطیلی مدارس از این معلم قدردانی کرد.

گفتگوی صمیمی وزیر آموزش و پرورش با معلم آستارایی

به گزارش گروه اجتماعی فدایی داری، ظهر امروز محسن حاجی میرزایی در تماس تلفنی با معلم آستارایی، اظهار کرد: خواهان دیدن شما هستم تا به صورت حضوری از تلاش و زحمات شما قدردانی کنم.

وی درباره سنوات خدمت و حضور این معلم در آموزش و پرورش پرسید و شرح داد: از اینکه می بینم شما با احساس مسئولیت تلاش می کنید تا با دانش آموزانتان با فنّاوری های جدید در دوره ای که نمی توانند در مدرسه حضورداشته باشند ارتباط برقرار می کنید و به آن ها آموزش می دهید، احساس افتخار می کنم.

وزیر آموزش و پرورش بابیان اینکه شما معلمی هستید که باگذشت 17 سال از بازنشستگی با اشتیاق به کار خود ادامه می دهید، گفت: باید به این کار خود افتخار کنید؛ همان طور که ما و همه فرهنگیان به شما افتخار می کنیم چراکه تلاش می کنید تا هرچه بهتر و مناسب تر بادانش آموزانتان ارتباط برقرار کنید.

حاجی میرزایی گفت: اگر کسی که در راستا عشق معلمی و خدمت به دانش آموزان کشور قدم برمی دارد مورد کم لطفی برخی افراد قرار می گیرد؛ نباید به آن اهمیت دهد چراکه مهم این است که شما کار بزرگی را انجام می دهید و قطعاً جامعه قدردان زحمات همه معلمان در سراسر کشور خواهد بود.

وی در خاتمه گفت: به عنوان همکار فرهنگی به شما افتخار می کنم و امیدوارم پس از گذر از دوره شیوع کرونا ملاقات حضوری با شما داشته باشم.

شایان ذکر است؛ خانم صفایی 47 سال سابقه خدمت در آموزش وپرورش دارد و 17 سال پس از بازنشستگی به حرفه معلمی خود ادامه داده است و در حال حاضر در آستارا معلم پایه ششم است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گفتگوی صمیمی وزیر آموزش و پرورش با معلم آستارایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفتگوی صمیمی وزیر آموزش و پرورش با معلم آستارایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید