حضور بیش از 6 میلیون دانش آموز در شاد در روزهای تعطیلی آموزش حضوری

به گزارش فدایی داری، بیش از شش میلیون و چهارصدهزار دانش ­آموز در روزهایی که آموزش حضوری در مدارس تعطیل است به صورت غیرحضوری در شبکه شاد به آموزش خود ادامه می­ دهند.

حضور بیش از 6 میلیون دانش آموز در شاد در روزهای تعطیلی آموزش حضوری

به گزارش ایسنا، بنابر آمار ثبت شده در شبکه شاد در روزهای 19 تا 21 آذر که فرایند آموزش مدارس در بعضی از استان­های کشور به علت آلودگی هوا به صورت غیر حضوری برگزار گردید، به طور میانگین در هر روز بیش از شش میلیون و چهارصد هزار دانش­ آموز در شبکه شاد حضور داشته و آموزش خود را در این بستر دنبال کردند.

تعداد کاربران یکتا که در شبکه شاد فعالیت داشته­ اند بیش از 9 میلیون نفر بوده و طبق آمار منتشر شده، میانگین حضور روزانه دانش ­آموزان مقطع ابتدایی بیش از سه میلیون و 300 هزار، متوسطه اول بیش از یک میلیون و 800 هزار و متوسطه دوم بیش از یک میلیون و 300 هزار دانش ­آموز بوده است.

بعلاوه دانش­ آموزان و معلمان استان های خراسان رضوی، تهران، آذربایجان شرقی و خوزستان که مشمول مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا بودند بیشترین حضور را در شبکه شاد داشتند که بیانگر فعال بودن مدارس و کلاس­های درسی در زمان آموزش غیرحضوری است.

از سوی دیگر تعداد فایل ­های جابه جا شده نیز از 20 میلیون در روز 18 آذر که کلاس های درسی در بیشتر منطقه ها ایران به صورت حضوری برگزار می شد به بیش از 40 میلیون فایل در روزهایی که مدارس به دلایل آلودگی هوا به صورت غیرحضوری برگزار گردید، رسید و میانگین پیغام­های مبادله شده از 18 میلیون به نزدیک 30 میلیون پیغام رسید که این آمار نیز نشانگر حضور فعال مدارس مختلف کشور در شبکه شاد است.

لازم به ذکر است پیشتر وزیر آموزش و پرورش بیان نموده بود در هنگام آلودگی، بارش باران و مسائلی از این دست مدارس به صورت غیرحضوری و در شبکه شاد برگزار خواهد شد.

منبع: انتخاب

به "حضور بیش از 6 میلیون دانش آموز در شاد در روزهای تعطیلی آموزش حضوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور بیش از 6 میلیون دانش آموز در شاد در روزهای تعطیلی آموزش حضوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید