وزیر کشور: نمی توانیم بگوییم سال 1401 سال سختی بود، اما بالاخره یک گرفتاری و مزاحمتی بود که دشمنان درست کردند، نباید به این حاشیه ها توجه کرد

به گزارش فدایی داری، همه باید به چارچوب یک ایران قوی، مقتدر و پرتوان پایبند باشند، هر آنچه چیزی که ما را از این راه منحرف کند، حتما خواست دشمن است و خوشحالی دشمن را همراه دارد.

وزیر کشور: نمی توانیم بگوییم سال 1401 سال سختی بود، اما بالاخره یک گرفتاری و مزاحمتی بود که دشمنان درست کردند، نباید به این حاشیه ها توجه کرد

وزیر کشور گفت: طبیعتا دشمنان کوشش می نمایند با ایجاد مسائل حاشیه ای ما را از پرداختن به مسائل اساسی بازدارند. به هیچ وجه نه مسئولین ما و نه ملت عزیز ما نباید به این حاشیه ها توجه نمایند. چنانچه این کار را هم نکردند.

احمد وحیدی وزیر کشور در گفت وگو با ایلنا، درباره ضرورت حفظ وحدت و انسجام ملی در درون کشور و وظیفه بزرگان و صاحبان تریبون گفت: همه باید به چارچوب یک ایران قوی، مقتدر و پرتوان پایبند باشند، هر آنچه چیزی که ما را از این راه منحرف کند، حتما خواست دشمن است و خوشحالی دشمن را همراه دارد.

وزیر کشور تاکید نمود: ایران قوی، مقتدر و پیشرو هم محقق نخواهد شد مگر با وحدت ملی، وحدت همه اقشار و پرداختن به مسائل اساسی. طبیعتا دشمنان کوشش می نمایند با ایجاد مسائل حاشیه ای ما را از پرداختن به مسائل اساسی بازدارند. به هیچ وجه نه مسئولین ما و نه ملت عزیز ما نباید به این حاشیه ها توجه نمایند. چنانچه این کار را هم نکردند.

وی یادآور شد: در سال 1401 حضور حیرت انگیز مردم در راهپیمایی 22 بهمن را ملاحظه کردید و راهپیمایی های قبل از آن هم نشان دهنده همین مطلب است که مردم یک ایران قوی، یک ایران منسجم و یک ایران پیشرو می خواهند و نمی خواهند اجازه دهند دشمنان ما در خارج و عده اندکی از کسانی که در داخل حرف های آن ها را پژواک می دهند، در کشور راه و جایی داشته باشند.

وحیدی گفت: ما وظیفه مان این است که تمام بسترهای لازم را برای این کار در حوزه های مختلف فراهم کنیم. اولین اش امنیت است، سپس باید نشاط سیاسی و اجتماعی را به وجود بیاوریم و بعد همه استان های ما با توجه اهداف و نقشی که در توسعه کشور دارند، باید بتوانند آن را به خوبی ایفا نمایند.

وی درخصوص این که آیا سال گذشته وزارت کشور سال سختی را پشت سرگذاشته است، گفت: نمی توانیم بگوییم سخت بود اما بالاخره یک گرفتاری و مزاحمتی بود که دشمنان برای کشور درست کردند و ما هم وظیفه مان بود در قالب شورای امنیت در وزارت کشور به این موضوع بپردازیم که با یاری همه دستگاه های ذی ربط این کار انجام شد، به هر حال این جزو وظایف ماست که باید به آن بپردازیم.

منبع: عصر ایران

به "وزیر کشور: نمی توانیم بگوییم سال 1401 سال سختی بود، اما بالاخره یک گرفتاری و مزاحمتی بود که دشمنان درست کردند، نباید به این حاشیه ها توجه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور: نمی توانیم بگوییم سال 1401 سال سختی بود، اما بالاخره یک گرفتاری و مزاحمتی بود که دشمنان درست کردند، نباید به این حاشیه ها توجه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید